Panasonic wkracza w XXII wiek. Koniec z tradycyjnymi telewizorami.Nadchodzą .....

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic wkracza w XXII wiek. Koniec z tradycyjnymi telewizorami. Nadchodzą .....

015_P1270762.JPG

W telewizorach lcd Panasonic wprowadził strefowe wygaszanie ekranu.
Panasonic wkracza w XXII wiek. Koniec z telewizorami. Nadchodzą INTerGRaZOry .
Tu miejsce do wyjaśnienia co to są - INTerGRaZOry ?
Ano tak sobie to wymyśliłem sam - to jest tylko daleko idąca moja fikcja literacka.
Ale jak nazwać telewizor który we współpracy z internetem zastępuje komputer, ma mnóstwo gier które jeszcze można dokupić w App Store, ma tysiące filmów i programów dostępnych za free, posiada aplikacje radiowe w nowym wydaniu, pozwala pogadać z innymi użytkownikami którzy mogą znajdować się gdzieś na świecie, umożliwia pobiegać i poobserwować różne zakątki świata nie wychodząc z domu, zmierzyć Twoją tkankę tłuszczową, pozwala pogadać ze znajomymi na Facebooku czy Twitterze i wreszcie na samym końcu jest telewizorem , w którym jak się znudzisz to możesz obejrzeć stare poczciwe programy telewizyjne i to w 3D .

001_P1270781.JPG

Atrakcyjne filmy serwisu iplex. Znane produkcje Hollywoodu za free.

006_P1270787.JPG

Nowością jest także uprawianie fitnesu w obecności plazm Panasonica .
Biegnąc na bieżni wybieramy miejsce na ziemi gdzie chcemy pobiegać.
I na ekranie widzimy ulicę np San Francisco która przesuwa się w naszym tempie. Czyli biegnąc zwiedzamy ciekawe (lub nie) miejsca.
Całość oparta jest na specjalnej bieżni oraz współpracy z google maps.

015_P1270799.JPG

Tu ogromy postęp. Nowe gry powstałe we współpracy Ubisoft , Gamesoft będą dostępne w VieraConect Market w wydaniu jakości Need For Speed
albo gier Sony PS2. Telewizor będzie współpracował z Yojstickami kilku znanych firm jak Logitech itp.
Powstaje serwis podobny do App Store pod nazwą Viera Store gdzie będzie można kupować gry i sprzedawać poprzez serwis własne produkcje.
Wkrótce stać się to ma dużym serwisem gier dla aplikacji Panasonica.

021_P1270811.JPG

Panasonic na świecie i w Polsce również docenił możliwość sterowania i współpracy telewizorów z poziomu urządzeń wyżej wymienionych.
Pozwala to np. używać iPada jako klawiatury do korzystania z internetu.

Całość TU :
http://www.hdtv.com.pl/forum/relacj...cyjnym-telewizorami-nadchodza.html#post644933
 
Ostatnia edycja:

wojks

New member
kiki to fotki z wtorkowej konferencji Panasonica?


Panasonic wkracza w XXII wiek. Koniec z tradycyjnymi telewizorami. Nadchodzą .....

015_P1270762.JPG

W telewizorach lcd Panasonic wprowadził strefowe wygaszanie ekranu.
Panasonic wkracza w XXII wiek. Koniec z telewizorami. Nadchodzą INTerGRaZOry .
Tu miejsce do wyjaśnienia co to są - INTerGRaZOry ?
Ano tak sobie to wymyśliłem sam - to jest tylko daleko idąca moja fikcja literacka.
Ale jak nazwać telewizor który we współpracy z internetem zastępuje komputer, ma mnóstwo gier które jeszcze można dokupić w App Store, ma tysiące filmów i programów dostępnych za free, posiada aplikacje radiowe w nowym wydaniu, pozwala pogadać z innymi użytkownikami którzy mogą znajdować się gdzieś na świecie, umożliwia pobiegać i poobserwować różne zakątki świata nie wychodząc z domu, zmierzyć Twoją tkankę tłuszczową, pozwala pogadać ze znajomymi na Facebooku czy Twitterze i wreszcie na samym końcu jest telewizorem , w którym jak się znudzisz to możesz obejrzeć stare poczciwe programy telewizyjne i to w 3D .

001_P1270781.JPG

Atrakcyjne filmy serwisu iplex. Znane produkcje Hollywoodu za free.

006_P1270787.JPG

Nowością jest także uprawianie fitnesu w obecności plazm Panasonica .
Biegnąc na bieżni wybieramy miejsce na ziemi gdzie chcemy pobiegać.
I na ekranie widzimy ulicę np San Francisco która przesuwa się w naszym tempie. Czyli biegnąc zwiedzamy ciekawe (lub nie) miejsca.
Całość oparta jest na specjalnej bieżni oraz współpracy z google maps.

015_P1270799.JPG

Tu ogromy postęp. Nowe gry powstałe we współpracy Ubisoft , Gamesoft będą dostępne w VieraConect Market w wydaniu jakości Need For Speed
albo gier Sony PS2. Telewizor będzie współpracował z Yojstickami kilku znanych firm jak Logitech itp.
Powstaje serwis podobny do App Store pod nazwą Viera Store gdzie będzie można kupować gry i sprzedawać poprzez serwis własne produkcje.
Wkrótce stać się to ma dużym serwisem gier dla aplikacji Panasonica.

021_P1270811.JPG

Panasonic na świecie i w Polsce również docenił możliwość sterowania i współpracy telewizorów z poziomu urządzeń wyżej wymienionych.
Pozwala to np. używać iPada jako klawiatury do korzystania z internetu.

Całość TU :
http://www.hdtv.com.pl/forum/relacj...cyjnym-telewizorami-nadchodza.html#post644933
 

Prokop

New member
Bez reklam
Do komputera mu daleko, co najwyżej do telefonu (mówiąc o funkcjach związanych z internetem) i to raczej średniej klasy. Nie wiem czym tu się tak ekscytować.
 

wojks

New member
Do komputera mu daleko, co najwyżej do telefonu (mówiąc o funkcjach związanych z internetem) i to raczej średniej klasy. Nie wiem czym tu się tak ekscytować.

Niedługo będą gierki, także spokojnie podłączysz Pada i będziesz mógł np. śmigać samochodami.
Także będą też trochę bardziej rozbudowane aplikację.


kiki a wspominali coś o aplikacjach na Viera Connect, kto będzie robił?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będą to Znane firmy na rynku tak ja podałem w reportażu. Ale będzie to też działać podobnie jak APP Store - Viera Market.
Koledzy już grali na prezentacja w gry i twierdzą że nie ustępuje grom z PS 2. Tyle że wszystko On line bez dodatkowych urządzeń i bez głośników.
No i szykują niespodzianki ale nie udało się wycisnąć jakie.
 

wojks

New member
Będą to Znane firmy na rynku tak ja podałem w reportażu. Ale będzie to też działać podobnie jak APP Store - Viera Market.
Koledzy już grali na prezentacja w gry i twierdzą że nie ustępuje grom z PS 2. Tyle że wszystko On line bez dodatkowych urządzeń i bez głośników.
No i szykują niespodzianki ale nie udało się wycisnąć jakie.

ja chyba wiem jakie niespodzianki, ale pewnie w połowie maja :)
 
Do góry