Kodi 17 Krypton: odnowiony interfejs i nowe funkcje.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kodi 17 Krypton: odnowiony interfejs i nowe funkcje - już jest.
main_a1.jpg
No jest w końcu dostępna najnowsza wersja popularnego oprogramowania open-source media center. Nowe skórki zoptymalizowane są także dla urządzeń dotykowych oraz odtwarzaczy wideo.

Stabilna wersja Kodi Krypton 17 jest już dostępny do pobrania również w wersji mobilnej. Jest do pobrania bezpośrednio na Windows Store i Google Play.

content_small_eee.jpg
Wydanie przebudowane prezentuje liczne innowacje począwszy od nowych skórek.
Poprawiła się również sekcja poświęcona ustawieniom, oglądanie telewizji na żywo teraz jest bardziej proste i intuicyjne.
Wersja Android, Kodi 17 wprowadza przekazywanie dźwięku DTS, DTS-HD, DTS-X, Dolby TrueHD i Dolby Atmos. Funkcja ta jest przydatna w centrum multimedialnym wyposażonym w system operacyjny Google.

content_small_dddd.jpg
Trzeba pamiętać, że to oprogramowanie może być zainstalowane tylko na urządzeniach z Androidem 5.0 lub nowszym.
Wśród innych innowacji jest również dodatek do konfiguracji kontrolera gier i odnowionego interfejsu WWW o nazwie Chorus2.
dday
 

Tomek969

Member
Zainstalowalem wersje 17 i po dwoch dniach wrocilem do wersji 16.1.
Stream TV klatkuje jak cholera.
Moze ladnie wyglada ale jeszcze trzeba poczekac az to poprawia.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja za nic nie moge dojsc dlaczego mi nie sciaga opisow filmow po Polsku. Sam tytul sciagnie po PL. Juz instalowalem inne addony, jako baze uzywam imdb, filmwebu i cos na T.

Jakby komus sie to udalo, to dajcie znac.
 

Tomiq37

New member
Mi też napisow nie pobiera :( z kilku stron próbowałem

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Hq150. - ale ja mialem na mysli OPISY fabuly - opisy fabuly. Nie napisy do filmow.

Masz tez na mysli opis fabuly?
 

Tomiq37

New member
A to ja miałem napisy do filmów na myśli opisy do filmów mam w Exodus

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
D

Deleted member 121090

Guest
A nie. Potraktowałem to dosłownie.
Chodziło mi o napisy do filmów. Opisów nigdy nie pobierałem, nie mam pojęcia czy to działa.
 

tomaszbe

New member
Panowie, chcę zainstalować na kodi różne wtyczki typu mrknow, phantom itp. W Kodi domyślnie nie da się ich wyszukać, jak mam je dodać do kodi? Ściągnąć na kompa, nagrać na pena i z pendrive do tv? Czy takie instalowanie wtyczek z nieznanych źródeł jest bezpieczne?

I korzystając z okazji, pytanie z innej beczki: Używacie jakichś antywirusów na smart tv? Jak otwieram stronę cdax w przeglądarce to wyskakuje mi po kilka stron pop-up, boję się że wreszcie ściągnie mi się jakiś syf.
 

ThePepe

New member
Bez reklam
wpisz nawet na youtube jak dodać wtyczki do kodi i będziesz miał instrukcje krok po kroku co jak i gdzie kliknąć :)
 

loituma

New member
Panowie, chcę zainstalować na kodi różne wtyczki typu mrknow, phantom itp. W Kodi domyślnie nie da się ich wyszukać, jak mam je dodać do kodi? Ściągnąć na kompa, nagrać na pena i z pendrive do tv? Czy takie instalowanie wtyczek z nieznanych źródeł jest bezpieczne?

I korzystając z okazji, pytanie z innej beczki: Używacie jakichś antywirusów na smart tv? Jak otwieram stronę cdax w przeglądarce to wyskakuje mi po kilka stron pop-up, boję się że wreszcie ściągnie mi się jakiś syf.
Tu masz wszystko jak chłop krowie na rowie...
www.kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
 

michalkic

New member
Czy KODI wspiera 4k?
Posiadam dysk sieciowy podpięty do tv za pomoca kabla sieciowego. W ustawieniach "System"->"Wyświetlacz" rozdzielczość to 1920x1080p (bez możliwości zmiany). Jednak gdy w filmach znajdę plik na moim dysku wyświetla się 4K w prawym dolnym rogu. Oczywiście film odtwarza się bez problemów.
Moje pytanie czy to oznacza, że film 4k wyświetlany jest w rozdzielczości fullHD czy natywne 4k?
Pozdrawiam
 
Do góry