Philips Fidelio E5 test - radość w duszy, ciepło otoczenia, mocny zaskakujący bas.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam


Philips Fidelio E5 (CSS7235Y/12) test - czyli bezprzewodowe głośniki E5 z funkcją Surround na
życzenie - czyli niezwykła jakość i zdziwienie.


(foto - radioplus.fr)

CSS7235Y_12-D2P-global-001

Niezwykły design, niezwykłe możliwości , niezwykła jakość dźwięku to właśnie przed Wami
zestaw Philipsa E5, który nie jedną osobę wprawi w osłupienie.

"....kupiłem bo wygląda zjawiskowo ale nie spodziewałem się, że jak zagra w domu to, że szczękę będę trzymał w ręku. Ale to nie jest tylko moje odczucie bo jak podłączam gościom to są osłupiali ze zdziwienia. Nikt się nie spodziewa, że to może tak grać. Jak bas rusza ...to się nogi uginają i wcale nie mam małego pokoju.
Myślę, że inni będą mieć podobne wrażenia - szczerze polecam Kacper
"


Co sprawia, że jest to produkt Philips Fidelio?

[youtube]xdjroCxj-9g[/youtube]

Wbudowany dekoder Dolby Digital eliminuje potrzebę instalowania zewnętrznego dekodera, przetwarzając sześć kanałów informacji dźwiękowych. Zapewnia to odczucie dźwięku przestrzennego i naturalne odczucie atmosfery oraz dynamicznego realizmu.



Właśnie dzięki NFC w prosty sposób sparujesz teraz smartfony z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem.

Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-d...czenia-mocny-zaskakujacy-bas.html#post1075004
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja do kina jak wyjąłem i podłączyłem to miałem opad szczęki.
Kiedyś było podobnie z zestawem Pioneera LX01.
Ludzie sceptycznie podchodzili do malutkich głośniczków a tu w domu - wow.
No ważne że w stereo gra bardzo dobrze. Nawet z centymetrem ustawialiśmy go w pomieszczeniu aby był idealnie rozmieszczony i dał radę !
 
Do góry