BenQ XL2411Z najnowszy monitor dla graczy z Redukcją Rozmycia Ruchu i ochroną oczu

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
BenQ XL2411Z najnowszy monitor dla graczy z Redukcją Rozmycia Ruchu i ochroną oczu.
24 calowy monitor Full HD 3D ready to dedykowany szczególnie do gier FPS (First Person Shooting) model z czasem reakcji 1 ms GTG, jasnością 350 cd/m2 i kontrastem 1000:1 (12mln:1 DCR). Możliwość wybierania najlepszej częstotliwości odświeżania (100/120/144Hz).​
Funkcje Flicker-free, Low Blue Light , Motion Blur Reduction i Gaming Refresh rate Optimization Management (GROM) znakomicie usprawniają i uprzyjemniają grę.​
BenQ XL2411Z dostępny jest w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1150 zł, gwarancja 36 miesięcy, ewentualne naprawy w trybie door-to-door.​
http://www.benq.pl/product/monitor/XL2411Z/

Luty 2014 ¾ Firma BenQ wprowadziła na polski rynek najnowszy monitor zaprojektowany dla graczy – BenQ XL2411Z. To kolejny monitor zaprojektowany przez graczy dla graczy zgodnie z zasadą „Gaming Is in the Details” czyli w wolnym tłumaczeniu „Mistrzostwo tkwi w szczegółach”.
W nowym monitorze, oprócz znanych już z wcześniejszych modeli, usprawnień dla zwiększających efektywność gry, zastosowano kilka nowych rozwiązań zwiększających komfort gry i zmniejszających zmęczenie po wielogodzinnej grze.
Flicker-free czyli brak migotania – to nowa konstrukcja podświetlania ekranu LED monitora, całkowicie eliminująca uciążliwe dla oka, a praktycznie niezauważalne, migotanie podświetlania ekranu jakie występuje i innych monitorach więcej informacji Monitory BenQ chronią oczy. Flicker-free - brak migania obrazu. - YouTube


Low Blue Light czyli niższy poziom barwy niebieskiej – wiadomo, że najbardziej męcząca wzrok jest niebieska składowa widma światła białego. Dzięki zmniejszeniu jej udziału następuje tzw. ocieplenie barw co w zauważalny sposób odczuwalne jest jako mniej męczące wzrok.
Motion Blur Reduction czyli redukcja rozmycia krawędzi szybko poruszających się obiektów i Gaming Refresh rate Optimization Management (GROM) czyli optymalizacja zarządzania częstotliwością odświeżania obrazu to dwie najnowsze funkcje i najbardziej zauważalne w działaniu funkcje. Wraz z funkcjami Smart Scaling (Inteligentne skalowanie obrazu) i Display Mode (tryb wyświetlania) umożliwiają one graczowi jak najlepsze i zgodne z jego potrzebami, skonfigurowanie monitora. Pozwalają one także na dłuższą grę bez zauważalnej utraty sprawności z powodu zmęczenia.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale jesli to ma byc monitor dla gracza to strasznie maly jest .. ja mam taki rozmiar monitor w pracy do uzytku sluzbowego, a co dopiero dla tych co lubia grac...
 

jumper.as

New member
Uwierz mi że 24 cale do grania to jest wystarczająco dużo. Wiem bo mam Benq XL24T w domu i gram dużo w quake 3 m.in. w PL National Team, MU Clan i PX Clan. Z początku wydawał mi się monitor nawet za duży:)
 
Do góry