65-75 cali do 3,5k

Status
Zamknięty.

bleub

New member
Drodzy forumowicze, potrzebuję pomocy w nakierowaniu na przykładowe TV, które byłyby odpowiednie dla mojej osoby. Poniżej kilka informacji, w odpowiedziach na pytania. TV niezbyt mocno eksploatowane, trochę do wieczornego oglądania, trochę na pewno do grania. Ambilight wygląda interesująco ale nie jestem pewien czy to taki game changer, na który warto postawić. Warto? Nie jest tak że Philips ssie na innych płaszczyznach, i w ogólnym rozrachunku warto uderzyć w coś bardziej "optymalnego" jak np. samsung? CZy Ambilight nadaje się do grania? Ciekawi mnie ta opcja głównie z tego powodu.
Chciałbym chromecasta, dobry HDR, dolby atmos, niski imput lag i może HDMI 2.1, tak przyszłościowo na za 5 czy 10 lat.
Idzie coś wykombinować w zakresie 65-75 cali do 3,5 kafla?
Pozdrawiam!


1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? ~20 m^2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2 osób
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost i pod niewielkim kątem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Od boku od 15, duuuże okna. Ale używany będzie głównie wieczorami.
7. Jaki masz obecnie telewizor? Jakiś stary Samsung 32' 720p
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? kablówka + konsola/laptop + Youtube
10. Jakie urządzenia? , póki co komputer jest do grania, z czasem pewnie wpadnie któraś z obecnych konsol.
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2-4h
12. Czy zdarza się, że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? nie
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Żona może jakiś serial w ciągu dnia, a tak to głównie gry lub film, wieczorami.
14. Czy zamierzasz surfować po internecie? w sumie czemu nie, jeżeli byłoby to wygodnie rozwiązane np. za pomocą pilota
15. Czy zamierzasz grać w gry - tak, ~5h tygodniowo.
16. Preferencje co do marki? nope
17. Preferencje co do wielkości? Najchętniej 75', choć 65' lub 70' też styknie
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? nie chciałbym żeby system zamulał, mam mało czasu codziennie na takie przyjemności, więc chciałbym żeby wszystko sensownie hulało jak już siadam do TV wieczorkiem
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorem
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Górny pułap to najlepiej tak do 3,5k, ale jak bedzie warto doplacic to i 4k
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? planuje ten zakup i na 10 lat, jeżeli nic rewolucyjnego po drodze się na rynku nie pojawi.
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Tak, chętnie YT wieczorkiem pooglądam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na 75" - kasy nie wystarczy.
Musiałbyś mieć na dopłatę 1000 zł.

Masz 70" - Philips 70PUS8536 za 3799 zł
Z modeli 65" - masz więcej modeli :
- TCL 65C725
- Philips 65PUS7956
- LG 65Nano 913
- TCL 65C728
- Philips 65PUS8506
- Hitachi 65HZ6
- Sharp 65Q5
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę plus dodatkowo pakiet gratisów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry