Zmiana samsunga le40b650 na.... ?? No włąśnie na co?

artemor

New member
Panowie (...i Panie),
sytuacja wygląda następująco. TV używam do dwóch rzeczy - podłączenie do komputera x2 (przez hdmi) i bluraya. Zatem potrzebuje 3 wejscia HDMI (to czy jedno bedzie z boku a drugie i trzecie z tylu czy wszystkie z tylu nie ma znaczenia). I teraz moje problemy pytania i obawy.

Ten TV w ktory własnie patrze to tak jak napisalem le40b650. I na prawde jestem z niego zadowolony ale.... Troszke za maly. Kolejny jaki kupie chcialbym by nie byl gorszy w kwestii jakosci obrazu. Od razu zaznaczam ze filmy jakie na nim ogladam to tylko i wylacznie fullhd przez bluray. A na komputerze podlaczonym do tv pracuje badz tak jak teraz przegladam strony - NIE GRAM!!

Przesiadajac sie z LCD zastanawiam sie czy np jak bede 5-7h pracowal i bedzie otwarty jeden program to czy nie wypala sie pixele (moze to glupie pytanie ale kiedys tak bylo - nie wiem jak teraz i w takiej konkretnej sytuacji). TV bedzie pewnie zmieniany za rok albo dwa wiec nie mam co sie przejmowac tym ze pogra np "tylko" 3 lata.

Ostatnia rzecz: nie potrzebuje zadnych dziwnych bajerow typu wifi itp. Zalezy mi na dobrym obrazie i dwoch zlaczach HDMI ew. usb movie zeby czasem ale nie czesto podpiac divixa.


  • jak słońce świeci w pokoju -bokiem do TV ale oglądam głownie wieczorami
  • odległosć od TV- 3m
  • jaki masz obecnie telewizor - le40b650
  • preferowana wielkość telewizora -50
  • preferowana marka - samsung
  • jakie urządzenia będą podłączone - komputer przez hdmi i bluray
  • ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń - 0%tv, 90% komputer, 10% bluray
  • siedzisz na wprost czy również z katów bocznych - wprost tylko
  • ile godzin dziennie ma grać telewizor - do 7 h
  • ile osób zasiada przed telewizorem - 1 w 90%
  • ma stać czy wisieć - nie wiem jak sie zmiesci 50 cali :D
  • jaka klasa cenowa - 3000zl

No i na koniec powiem tak: mysle sobie o samsungu jako ze mam samsunga i o lg. Jako że koniecznie musi to być full hd to mysle o samsungu ps50c530 badz o lg50pk350.

SLuchajcie - nie potrzebuje jakis dziwnych technologi typu internet wifi itp. Ma byc mega obraz i tyle. No i lacznie 3hdmi. Zalezy mi na cenie ok 3000zl. No i obawiam sie tego wypalania pixeli jak wlacze jakis program i bedzie dluzej bez zmiany. Prosze o pomoc co wybrac. Hmm a moze cos innego w podobnej cenie i minimum 50calach?
 
Ostatnia edycja:
Do góry