Zestaw do 6k

mastaG

New member
Witam.

Z sprawą tego forum stałem się szczęśliwym posiadaczem tv Sony KDL-55w829 (btw nie zamieniłbym na żaden inny). Nadszedł czas na zakup sprzętu audio.

Będzie wykorzystywany w 50% do słuchania muzyki z laptopa/usb/tel, a z czasem z odtwarzacz cd/blu-ray + 50% filmy i seriale z lapa i hbo. Zależy mi głównie na dobrym brzmieniu w muzyce - głównie elektroniczna i rap więc wymagany mocny bas, który kruszy kryształy żony :p Wystarczy 5+1. Amplituner + głośniki do 5k max, jeśli naprawdę warto to 6k zł.
 

Geronimo zx

New member
Wystarczy 5+1. Amplituner + głośniki do 5k max, jeśli naprawdę warto to 6k zł.

Witam,polecam swoj 1,5 miesieczny zestaw do kina domowego monitor audio BX-6 (KTORY JEST OGLOSZONY W DZIALE SPRZEDAZY)
Jak dla mnie basu jest w nim wystarczajaco,poczytaj troche zapoznaj sie z opiniami i zawsze dojdziemy do jakiegos porozumienia ;-)
Pozdrawiam.
 

mastaG

New member
Pomieszczenie ok 20-30 m2 (ok 5mx5m), na jednej ścianie otwarta przestrzeń 2 m szerokści korytarz długości 5 metrów, na drugiej to samo otwarcie na jadalnię szerokość 2 m długość 3 z otwartą kuchnią 10-15 m2

Chciałbym skompletować dobry sprzęt do słuchania muzyki, który posłuży też jako dobrej klasy kino domowe, da się?
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli lubisz bas to np. JBL Studio 280 5.1 (lub na fronty większe Studio 290). Do JBL możesz dać amplituner Harman-a avr270/370.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Przy tym budżecie starczy gdzieś na JBL Studio 280 5.1 tu już będzie super i trzeba dozbierać minimum na Onkyo TX-NR535, Harmana AVR161...
 
Do góry