Zapytanie co do modelu plazmy

matmac

New member
Witam, noszę się z zamiarem kupna TV ponieważ 32" nie spełnia w żaden sposób moich oczekiwań :).

Chciałbym się rozeznać w sytuacji modeli telewizorów. Interesuje mnie coś takiego jak Panasonic TX-P50S20 bądź 46". Jednak jestem otwarty na inne propozycje ponieważ nie znam się na TV b. dobrze jak niektórzy z was. A teraz do rzeczy.

Telewizor ma służyć do oglądania filmów, w większości w FullHD. Obraz będzie przesyłany z komputera. Planuje również zakup do tego konsoli xbox do gier ale bardziej mi zależy na dzień dzisiejszy na oglądaniu filmów. Mam już cały zestaw do dźwięku więc to mnie nie interesuje.

Pokój z TV ma wymiary: 2,5mx5m. TV byłby oddalony od widza o jakieś 1.8m. Z zaciemnieniem nie ma problemu gdyż są rolety na oknach. TV jest idealnie na środku pokoju więc centrum byłoby oddalone od okien o 2.5m. TV były zawieszony na ścianie.

I teraz pytanie do ekspertów który model model wziąć 50 czy 46 i czy Panasonic jest dobrym zakupem. Mój TV panasonica służy mi dopiero rok więc nie mogę nic na jego temat powiedzieć. Ewentualnie co innego wybrać do takiej konfiguracji pokoju.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Tylko musisz miec hdmi w kompie bo innych wejsc ten panasonic nie ma, albo przejsciowka dvi-hdmi. 50 cali dla 1.8m to już chyba lekko za dużo nawet jak dla mnie :)
 

matmac

New member
Tylko musisz miec hdmi w kompie bo innych wejsc ten panasonic nie ma, albo przejsciowka dvi-hdmi. 50 cali dla 1.8m to już chyba lekko za dużo nawet jak dla mnie :)

O HDMI czy przejściówki się nie boję bo to mam i zresztą teraz można dokupić.

Moje pytanie dotyczy samego modelu tego TV jak i jego wielkości. Czy do tych zastosowań się sprawdzi. Z tego co wiem to jest nowy model po 2008roku więc chyba już nie będzie ghostingu. Czy mam rację? Proszę o odpowiedź ekspertó
 
Do góry