Zakup LCD do 8000 zł !!!!

forrmat

New member
Zakup LCD 46'' do 8000 zł !!!!

Witam serdecznie!

Czas mija, wchodzą nowe produkty, zatem po małym rekonesansie w necie ruszyłem "w miasto".

Wybrałem się do sklepu z Rtv i Agd i zapytałem miłego sprzedawce o
Sony KDL-40W2000. ( koledzy, co nigdy nie miały, to wychwalały)

wczesniej poczytalem o nim w sieci i znalazlem wiele pochlebnych opinii.
Na to miły pan zrobił duże oczy, pokręcił głową i zaczął tam stukać w swój komputer sklepowy. No to ja do niego, co on takie miny mi tu strzela.
No i wywiązała się pół godzinna rozmowa...

Sprzedawca pewnym głosem i na jednym oddechu wysnuł teorię że sony spadło w jakości i leci juz tylko na marce. że za te same pieniądze dostaniemy duzo lepszy sprzęt. Że Sony to składak (???) itd. itp.....

Zapytałem zatem co poleca...

Otóz wskazał paluchem na Sharp LC-46X20E

Żona się ucieszyła - ponieważ dla niej im większy tym lepszy - a tu dostaliśmy dodatkowo 6 cali więcej... :rolleyes:
Ale równoczesnie 2 tys wiecej trzeba za niego dać.

Ja nie wiem czy sprzedawca polecił go bo stał obok, bo moze ma większy procent od sprzedanej 46''... nie wiem.

Wspominał jeszcze o sharpie 100Hz ze to jeszcze lepiej i jeszcze drożej....
I straciłem cały plan jaki miałem przychodząc do sklepu :)

---------------------------------------------

To tyle z historyjek. Czas na fakty.

1) Lcd ma wisiec w salonie - odległość okolo 2,5 --> 3 metry
2) Na razie od telewizje kablową zwykłą, w przyszłości pewnie zakupie platforme HD.
3) Na pewno częste oglądanie DVD i UWAGA! --> DIVX!
Tu tez mam pytanie - jak jest z jakością filmu divx puszczonego przez laptopa na TV? Czy będzie bolało? ( pytam o dobre dvdripy oczywiście)
4) cena max do 8000
5) minimum 46''
.
.
9) aha...no...hmm... to jeszcze...jak kolega tam by kiedyś wpadł z xbox360 ...
...to żebym dumny był! ;)



Co polecacie?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to przy takim zapotrzebowaniu i odległościach oraz sygnale wcale nie jest łatwe do realizacji.
Najpierw technologia - czyli przy sygnale Sd i odległości 2,5 metra płynność musi być największa na rynku aby nie trzeba było się wstydzić przed gościem z Xboxem.
Sharp 46 Xl2
Toshiba 47 Z 3030
JVC 47 V 80
================
Ale na prezentację wykorzystałbym plazmę Pioneera Kuro 42" - i przy tych warunkach stawiałbym na ten model wskazując jako zwyciezcę prezentacji.
I poważniej - jeśli ma być do kablówki- wziąłbym pod uwagę modele 42 V 80 JVC , 42 Sharpa XL2.
 
Do góry