Vantage Hd - 6000s, 7100s, 8000s

VonKris

New member
Przez ponad rok testowałem tunery HD i szukałem takiego, który spełni moje oczekiwania w połączeniu z kartą Cyfry+. Ponieważ sądzę, że nareszcie znalazłem - polecam wszystkim z czystym sumieniem serię tunerów HD firmy Vantage. Zarówno model 6000S (dla oszczędnych) jak i 7000S (dla mniej oszczędnych) oraz 8000S (dla wymagających) są warte swojej ceny. Wszystkie trzy modele użytkowałem przez dwa tygodnie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ich jakością, możliwościami oraz dobrym, kompletnym i na bieżąco aktualizowanym oprogramowaniem (zarówno oryginalnym jak i EMU). Wszystkich zainteresowanych moimi wrażeniami i opiniami proszę o kontakt - jeśli będzie wielu chcących dowiedzieć się więcej o tunerach Vantage HD, to postaram się opisać je tutaj szerzej.
Specyfikacja techniczna tunerów jest dostępna na stronie:
http://www.vantage-digital.com/index.php?a=produkte&p=26
- niestety nadal tylko w języku niemięckim (strona angielskojęzyczna podobno w przygotowaniu)
 

Arknet

New member
Mam kilka pytań dotyczących modelu 8000S:
1. Czy EPG działa w j. polskim ?
2. Czy po LAN'ie da się odzczytywać nagrania z HDD ?
3. Czy przy użyciu modułu Aston 2.19 (teoretycznie dwustrumieniowy) można jednocześnie nagrywać jeden i oglądać drugi program HD z pakietu C+ (jeden moduł + jedna karta).
Jeśli będzie 3 x tak, to jest to czego potrzebuję.
 
Do góry