tv i sport z internetu

szczupak

New member
Witam wszytskich,

Mam zamiar zakupić telewizor. Telewizor będzie podłączony do zwykłej anteny zawieszonej na dachu:) (sygnał bardzo dobry). Ponad to mam zamiar podłączyć, ów nowy TV do komputera tak aby oglądać wydarzenia sportowe z internetu. Mój budżet to maks 2600 pln. Odległość tv od kanapy to 3 m.

Lektura forum okazała sie pomocne i jestem niemal zdecydowany na plazmę... Panasonic TH-37PV80. Martwi mnie jednak trochę zuzycie prądu, wiem że to niby tylko 100 zł na rok różnicy... ale jednak. Na 15 lat daje to już 1500 pln:).

Ponadtto może jeśli będę oglądał sport przez neta lepszym rozwiązaniem będzie lcd z wysoką rozdzielczością? a może wystarczyło by mi coś takiego jak... JVC LT-32G80.

Chcę, aby zakupiony tv działał jak najdłużej i miał przyzwoity obraz. Jestem zafacynowany wspomnianą plazmą... ale martwi mnie poza ekonomicznością jej trwałość. Faktem przemawiającym za lcd jest podłaczenie do komputera i internetu. Z drugiej jednak strony sygnał ze zwykłej anteny i chyba najbardziej zaawansowana technologia i w tej cenie(2400pln).

Proszę o rady i propozycje.
Pozdrawiam, dzięki!
 

Voy

New member
Zdecydowanie kup plazme. Jesli antene masz dachowa to nad LCD nie ma sie co zastanawiac, nawet jesli to JVC, ktory, nie powiem, na analogu prezentuje sie bardzo dobrze. Plazmy jednak nie przebije. Nawet LCD z HD nie przejdzie. O prad az tak sie nie martw. Plazma pobiera waty tylko z jasnych elementow obrazu, z czarnych pobor pradu rowna sie 0. Reasumujac: plazma.
 
Do góry