TV 65 cali. Faworyci wykupieni :(

Morre

New member
Cześć,

Ja wiem, że takich tematów było tysiące. Jeszcze miesiąc - dwa miesiące temu nie miałbym problemu z zakupem.

Szukam OLEDa 65 cali, ale jak uświadomicie mnie, że OLED dla mnie to błąd to jakoś to przeboleję i wezmę coś innego. Budżet to do ok. 6000 zł, ale w ostateczności mógłbym coś dołożyć.
Wszędzie polecany LG C3 już nie jest dostępny. Zostały praktycznie tylko powystawówki. Przeglądając inne fora i polecane telewizory, też już w zasadzie niektórych z nich za bardzo nie ma.

Biorąc to od uwagę i skreślając podejrzane oferty sklepowe z powystawowymi TV, co powinienem brać pod uwagę?
Czy jakiegoś innego LG? A może jednak Philips? Czy lepiej w ogóle poczkać?

W większości oglądamy z żoną seriale przez TV z aplikacji internetowych (UPC, myCANAL). Raz na jaki czas siądzie też jakiś film z Amazon Prime czy Netflixa. Ja też często oglądam sport (piłkę nożną). Odległość od TV to jakieś 4-5 metrów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak ten LG nie ma i nie będzie ale jest od jutro w nowej specjalnej ofercie 65C45 dla członków forum - przy przedpłacie za 6999 zł i dodatkowo z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł.
I warto dołożyć jak deklarujesz, że możesz.
To najnowszy obecnie model na rynku i jeszcze w cenie specjalnej bo kosztuje :

DO Twojej odległości śmiało powinieneś sięgać po 75" ale kasy wystarczy na mini leda :
  • 75PML9008 za 6399 zł z ambilightem i pakietem
  • 75C845 za 6799 zł z pakietem.
Taka wielkość CI się mieści ?
Ten masz z pakietem, dostawą i montażem gratis na ścianie.

Kiedy planujesz zakup ?
Jaka to miejscowość ?

Pozdrawiam
Krzysztof
600059615 tel.
 

Morre

New member
A skąd taka duża obniżka 2000 zł?

Dołożyć bym mógł tylko, że w grę wchodzą raty 0%, a z tego co widziałem to nie macie tam takich.

Wielkość może i się mieści, ale 65 i tak jest już spore w porównaniu do tego co mam teraz (jakiś malutki LCD Sony sprzed 10 lat, chyba jakieś 30 kilka cali) :)
 
Do góry