Telewizor do 3 tys.

KuKiii9

New member
Witam.

Mój ojciec ma zamiar sprawić sobie Tv i nie wie dokładnie co wybrać... rozumiecie... dużooo marketingu, a co innego w praktyce.... do rzeczy...

Obraz będzie oglądany około z 2,5m - 3m. Filmy oglądane zazwyczaj w DiviX (DvD), telewizja (operator) jaka jest podpięta to Cyfrowy Polsat.
Potrzebny około 42 cale... 50 to już max.

Chodzi głównie o to żeby zwykłe kanały z tv miały dobrą jakość, a nie jakieś rozlewania się pikseli itd bo po prostu można oszaleć ze złości... Nie znam się za bardzo, więc nie wiem jak dvd ma się do HD.
Tv nie będzie do grania na konsoli. Do oglądania.

Byliśmy w jednym sklepie u nas w mieście i dobrze prezentował się model Panasonica, a mianowicie:
TX-P42X20e ( nie mogę dodawać linków bo jestem nowy)
Na tle innych nie rozmywał się obraz tak bardzo ze zwykłych kanałów ... jednak myślę że można coś więcej wyciągnąć z TV.


Doradźcie coś : ) ojciec chce już na parę lat sobie coś dobrego zafundować.
 

osip

New member
42" wydaje sie w sam raz.
Tak samo jak 42x20, tylko, czy nie bedzie mu przeszkadzalo brak powloki antyrefleksyjnej.
 

KuKiii9

New member
TX-P42s20 Ten ?

Z tego co widze ma full HD, 600hz...

Nie znam, się więc pytam czy naprawdę opłacałoby się włożyć troszkę więcej, a wziąć np ten ?
 

don111

Banned
do tych warunków raczej nie ma sensu dokładać (x20 --> s20), jeśli tv do 3k to jednak nie jest najlepszy wybór bo za tą kwotę możesz mieć Panasonica 42G20, 46S20 lub nawet 50' od LG lub Samsunga
 

KuKiii9

New member
Panasonic tx-p42G20 odpada... cena 3500 t.
Panasonic TX-P46S20E odpada ... cena 3500 t.


Jakieś sugestie ? Mówiłem do 3 a nie do 4 : P

TX-P42s20 - wydaje się ciekawy ale nie wiem co wy na to .
 

cactusek

New member
Bez reklam
Jak odleglosc jest blizsza 3m niż 2.5 to brałbym 50tkę lub panasa 46S20, za 3200 z przesyłką go dostaniesz. Skoro nie przeszkadzają ci odbicia to bedzie najlepszy. Samsungi 50tki są lepsze pod wzgledem uniwersalnosci i odbić ale buczą.
 

don111

Banned
Panasonic tx-p42G20 odpada... cena 3500 t.
Panasonic TX-P46S20E odpada ... cena 3500 t.


Jakieś sugestie ? Mówiłem do 3 a nie do 4 : P

TX-P42s20 - wydaje się ciekawy ale nie wiem co wy na to .
jeśli patrzysz po cenach w lokalnych marketach to masz rację, ale normalnie te tv mieszczą się w budżecie (może +100zł więcej)
popatrz na skapiec, ceneo, możesz też zapytać o cenę Kikiego i sam zobaczysz
 

KuKiii9

New member
Heh ; ) No racja ale wiesz... lepiej zobaczyć niż kupić i nie wiedzieć co przyjdzie ; P

Zdecydowaliśmy się na ten TX-P42s20 . Trzeba pojechać i obejrzeć żeby sprawdzić w praktyce ;)
Jak nie będzie pasował to dalsze poszukiwania :krol:
 
Do góry