Telewizor 40-46 do 2000 zł

Bucek

Banned
witam
42x10y to bardzo dobra propozycja.
zalatwia kazdego LCD do 5- 6 tys zł. mozesz smialo kupowac i na pewno nie bedziesz rozczarowany .
42x10-czwarte miejsce na liscie plasma top ten.przyznane przez brytyjski serwis hdtvorg
HDTV - Top Ten Plasma, LCD & Plasma TV Best Buys

wolalbym zebys nie manipulowal faktami koleś ....

ten model jest taka czwarta plazma na swiecie jak moj kumpel ktory zostal mistrzem polski w pewnym sporcie ... w zawodach startowaly az 4 osoby ...
 

don111

Banned
z tą czernią jest na odwrót, chyba że B550 ma gorszą czerń od tańszego B450 ?


Nie chodziło mi tylko o to że B450 ma lepszą czerń niż panasonic TX-P42X10Y. A o B550 to nawet nie wspomniałem bo za 2000 zł to niestety ale sie nie kupi tego telewizorka.
nie bardzo zrozumiałem sens Twojej wypowiedzi, 42X10Y ma głębszą czerń niż B550 co wyszło w pomiarach z linku wyżej (więc pewnie od B450 też), choć różnica dla oka pewnie minimalna albo i żadna

co do obrazu to dokładnie ten sam poziom, prawie to samo, tyle że Samsung ma bardziej "podkręcone" standardowe tryby niż Panasonic (kwestia ustawień)
 

farmazon

New member
Podłączę się do tematu, bo sam planuję zakup jakiegoś TV w granicach 2000 zł.
Zastanawiam sie nad Panasonic TX-P42X10Y i Samsung PS42B451. Prawdopodobnie zadecyduje cena, ale moze macie coś ciekawego do powiedzenia w tym temacie.

Tak przy okazji muszę zapytać: jak wpływa rozdzielczość telewizora na obraz? Wiem jak to jest w monitorach itd. Te plazmy z tego co wiem maja rozdzielczosc 1024 x 768. Wydaje mi się, że jest to mało jak na 42 cale, do tego odpowiada formatowi 4:3, nie 16:9.
 

mil998

New member
dzieki :] jezeli jutro znajde takiego panasonica w sklepie (i za cene kolo 2tys.) to pewnie kupie ;) jak nie to online
No w sklepie za bardzo nie kupisz takie panasoncia za 2 tys zwłaszcza, jak byłem w sobotę to tego panasonica 42X10Y chcieli w RTV Euro AGD za 3 k w electro worldzie za 2,5 k najwyżej można poczekać na promocje, ale i tak najlepiej brać w online .
 

kesti

New member
.

nie bardzo zrozumiałem sens Twojej wypowiedzi, 42X10Y ma głębszą czerń niż B550 co wyszło w pomiarach z linku wyżej (więc pewnie od B450 też), choć różnica dla oka pewnie minimalna albo i żadna

co do obrazu to dokładnie ten sam poziom, prawie to samo, tyle że Samsung ma bardziej "podkręcone" standardowe tryby niż Panasonic (kwestia ustawień)

Ja na temat B550 to nawet słowa nie napisałem. Mówimy o TV od 40-46 cali do 2000 zł. A B550 to 50 calowy TV.
 

don111

Banned
Ja na temat B550 to nawet słowa nie napisałem. Mówimy o TV od 40-46 cali do 2000 zł. A B550 to 50 calowy TV.
50 calowy Panasonic tez kosztuje 3k, tylko co to ma do rzeczy ?

ja piszę o czymś innym, o samym poziomie czerni w B550 i X10y, który wyszedł w pomiarach tego serwisu i głębszą miał jednak Panasonic
B450 nie testowali ale trudno przypuszczać aby miał lepszą czerń od wyższego modelu
 
Ostatnia edycja:
Do góry