Tania plazma 42 cale

maciek764

New member
Dwa lata temu kupiłem TV plazmowy Samsung PS42A410 i ogólnie domownicy są zadowoleni (gdyby tylko trochę mniej prądu brał...). Potrzebuję jednak teraz drugiego TV do domu i padło na to, że ponownie będzie to 42" plazma. Wstępnie stanęło na dwóch TV: Samsung PS42C450 i Panasonic TX-P42C2. Ogólnie to chciałem pod niego podłączyć laptopa Asus K50IJ, zrobić sobie tryb rozszerzonego pulpitu i używać laptopa jako home media center, ale zobaczyłem, że Samsung ma wejście USB i nawet MKV obsługuje. Średnio mi to jest potrzebne, bo po prostu podłączył bym laptopa przez VGA bo nie mam HDMI, więc pomyślałem o Panasonicu. Ale z tego co widzę to ten Panasonic nie ma ani USB, ani D-SUB więc jest dla mnie dosyć bezużyteczny. Na polu bitwy został więc tylko ten Samsung. Tylko czy jakość na nim będzie dużo gorsza od Panasonica, a może lepsza? Jak będzie stał w porównaniu z tym TV co mam czyli PS42A410? A może są jeszcze jakieś alternatywy poniżej 2000zł? Tylko błagam, nie mówcie nic o LCD ;) TV używam mniej więcej w połowie do analogowej kablówki (ale mam bardzo dobry sygnał) a w połowie do oglądania MKV z komputera.

a... i jeszcze jedno - istnieje jakiś tani plazmowy TV który w dzień wyświetla obraz a nie odbicie tego co jest w pokoju?
 
Ostatnia edycja:
Do góry