Soundbar PANASONIC SC-HTB8 EG-K - co sądzicie, opinie, polecacie?

lucanx

New member
Jak w tytule. Soundbar PANASONIC SC-HTB8 EG-K, w przystępnej dla mnie cenie jest. Warto? Użytkuje/użytkował ktoś?
Proszę o jakieś rady, ewentualnie co zamiast byście polecili w podobnej cenie.

Dzięki i pozdrawiam.
 

firekage

New member
Bez reklam
Z tego co pamiętam to ten Soundbar kosztuje w sieciówkach 350 zł, nie ma go na polskiej stronie Panasonica, a jest bodaj na hiszpańskiej lub portugalskiej. On ma jedynie wejście rca, na chinche, nie ma w ogóle hdmi - posiada również bt. Dla mnie słaby deal...wolę***typowe monitory do tv bo fizyki nie da się***oszukać - wielkość głośniczków.
 

firekage

New member
Bez reklam
Monitory studyjne. W przypadku PCtów masz np. to:
Edifier 2600 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ewentualnie ciut drożej, to (szukaj z dopiskiem new, albo nowa wersja:
Microlab 7c - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Budżetowo są jeszcze Geniusy VH2020 V2, ale ich nie brałbym w ogóle...choć i tak imho lepiej zagrają niż ten soundbar.

Imho ceny dość podobne to droższych soundbarów, pomijając tego z tematu, a jakość***imho dźwięku będzie na wyższym poziomie bo fizyki nie da się***oszukać. Soundbar z tematu to kwota 350 zł. W tej cenie mam ciut mniejsze Solo od Microlaba, bądź ciut mniejsze Edifiery, wg. mnie przepaść między nimi, a małym soundbarem będzie ogromna. Mając 350 zł, wolę dopłacić 200 do Edifierów 2600. Sam mam coś***podobnego, przy czym ich, to jest, głośników tej firmy, już***nie da się***u nas kupić, a wiem jak to gra...

Tak na marginesie, gdy Microlab zdobywał Europę, Solo 7c kosztowały 230 zł...obecnie 600-750...dzięki dobrym recenzjom i prawie popytu/podaży...
 
Do góry