Soundbar do 4 tys

Pingwinek

Banned
Witam
Już kilka tygodni przeglądam fora w poszukiwaniu odpowiedzi jaki soundbar zakupić Posiadam salon z aneksem 20m2 Ustawienie praktycznie jak na wizualizacjach poniżej


Niestety nie mogę dodawać linków gdyż mało co pisze postów Raczej czytam

Soundbar będzie wykorzystywany głownie do kanałów telewizyjnych tv-60% (sport najwięcej piłki tez troche muzycznych ) 30% filmy z urządzeń zewnętrznych konsola i dysk oraz muzyka po bluetooth 10%
Wstępnie stanąłem na kilku modelach
Harman kardon sb35
Yamaha ysp 3300
Philips Fidelio b5 oraz e5
Zależałoby mi też na dużej ilości wejść HDMI (przeprowadzony w ścianie tylko jeden kabel HDMI z TV) choć nie jest to "must have" gdyż da się to obejść
Jakie Polecacie i czemu Dodam iż TV planuje kupić philipsa 47-55 calu
Dzięki za pomoc
 

Pingwinek

Banned

Dzięki Kiki za odpowiedź
Jednak czy ktoś miał porównanie philipsa z produktami Yamahy czy HK Jak model 9100 kusił ceną i dobrym dźwiękiem to jego następca kosztuje tyle samo co dwa wyżej wymienione modele Czy mam wierzyć, że philips wypuszcza produkt lepszy od marek , które powstały i zajmują się od początku istnienia "produkcją dżwięku" ?? Kolejne "ale" do B5 to jego wygląd Z wszystkich czterech jakoś najmniej mi przypadł do gustu Już E5 wygląda lepiej
Kolejna sprawa czy jest sens dokladania prawie 1,5 tyś do modelu htl9100?? Co zyskam , bo co strace to wiem przy płaceniu :)

Kiki inne pytanie Chyba jestem "niebieski" to czy mogłbym dostać ustawienia kalibracyjne do Panasonic 42AS 600

Dzieki
 
Ostatnia edycja:

Pingwinek

Banned
E 5 poczytaj opinie - wszyscy są zachwyceni.

Tak, napisz na PW - dostaniesz kalibrację.


Jasne rozumiem że wszyscy są zadowoleni Jednak ktoś przesiada się z roweru na malucha też jest zadowolony póki nie wsiądzie do opla.. audi ... mercedesa Dlatego pytam może ktoś słyszał te modele
Ciężko znaleźć sklep,w którym mieliby wszystkie W innym temacie ktoś napisał że yamaha ysp 2500 gra lepiej ( według niego ) niż HK SB35 ale tak jak napisał kolega wyżej HK prezentuje się lepiej
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Harman SB35 wygląd pierwsza klasa, ma potrzebne na dzisiaj funkcje BT itd, dźwięk jak znamy ograniczenia takich sprzętów jak soundbar - bardzo dobry.
 

Pingwinek

Banned
Z tego co wyczytałem wraz z Yamaha 3300 jest w komplecie odbiornik bluetooth Z drugiej strony SB 35 ma micro hdmi co jest dość niespotykanym wymysłem i może przysporzyć kolejnych problemów Jednak fakt wygląd super
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pingwinek - myślę że nie słuchałeś Fidelio i nie masz niestety żadnego punktu odniesienia. Ci którzy kupili to ludzie którzy mają już w domu dobrej klasy sprzęt.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Z tego co wyczytałem wraz z Yamaha 3300 jest w komplecie odbiornik bluetooth Z drugiej strony SB 35 ma micro hdmi co jest dość niespotykanym wymysłem i może przysporzyć kolejnych problemów Jednak fakt wygląd super
Kable bez problemu :), chyba nawet w komplecie jest.
Jak trzeba to dodatkowo Ci domówimy.
 

Pingwinek

Banned
Pingwinek - myślę że nie słuchałeś Fidelio i nie masz niestety żadnego punktu odniesienia. Ci którzy kupili to ludzie którzy mają już w domu dobrej klasy sprzęt.

I dlatego myślę że sprawdzę te modele w moich warunkach i wtedy zdecyduje się na konkretny Chyba przed świętami będę mieć kilka dni wolnego to bym przetestował Bez odsłuchu ciężko się zdecydować Jak TV mogę wybrać po wpisach i testach internetowych tak sprzęt audio to lepiej samemu usłyszeć

Pozdr
 

collider

New member
Bez reklam
I dlatego myślę że sprawdzę te modele w moich warunkach i wtedy zdecyduje się na konkretny Chyba przed świętami będę mieć kilka dni wolnego to bym przetestował Bez odsłuchu ciężko się zdecydować Jak TV mogę wybrać po wpisach i testach internetowych tak sprzęt audio to lepiej samemu usłyszeć

Pozdr

TV też lepiej samemu zobaczyć :).
 
Do góry