Soundbar do 1,5tyś.zł.

derk72

New member
Planuje zakupić soundbar do 1500zł.
Z tym że będzie to jedyny grający sprzęt w mieszkaniu będę z niego korzystał słuchając muzykę.
W sumie nie miałem styczności z takim sprzętem, na chwilę obecną związku z zakupem telewizora Sony planuję zakup Sony HT-CT 770 .


Czy jest to odpowiedni wybór, może macie jakieś inne rozwiązania ?
Telewizor Sony KDL50W829.
 
Ostatnia edycja:

garob

New member
Jedna kolumna z drugą połączona jednym przewodem, plus zasilanie do jednej. No i sub podłączony tylko do zasilania.
Górne, małe głośniczki działają bezprzewodowo i w sumie suba też możesz ustawić gdzie chcesz.
 

derk72

New member
Jedna kolumna z drugą połączona jednym przewodem, plus zasilanie do jednej. No i sub podłączony tylko do zasilania.
Górne, małe głośniczki działają bezprzewodowo i w sumie suba też możesz ustawić gdzie chcesz.

Chyba się skusze żona będzie wkurzona pod względem $$$ i nagłośnienia. Startowaliśmy od
budżetu 700zł :)
 

garob

New member
Chyba się skusze żona będzie wkurzona pod względem $$$ i nagłośnienia. Startowaliśmy od
budżetu 700zł :)

heh ja startowałem 2 miesiące temu od 500 zł - SONY HT-CT60BT. Myślałem byle co, tylko nie dźwięk z samego tv.
Później mówię a dołożę i kupię LG NB5540 (1200 zł).
Później JBL SB400 (1900 zł).

No i kupiłem Fidelio :)
 

lukwil

New member
Zastanów się na JBL SB350 (blackninja da ci dobrą cenę to jeszcze na whiskacza Ci zostanie :))
Soundbar mam u siebie salon 27 m2 - nagłośnienie super, czysty dół średnica i góra na b. dobrym poziomie.
Efekt przestrzenny np. na ps3 rewelka.
Televizja trochę gorzej ale to pewnie wina sygnału
 
Do góry