Soundbar czy

arrow998

New member
Witam!
Posiadam TV :
Samsung UE40EH6030 3D
Oglądam: 70% Tv UPC, 20 % Seriale i Filmy HD odtwarzane za pomocą odtwarzacza usb wbudowanego do Tv, 10 % Gry PS3.
Głośniki wbudowane do Tv są strasznie słabe, przy wyższych tonach buczą.
Pokój posiadam dośc duży, ok 28m2, od Tv ok 4m dzieli mnie zawsze.
I tu moje pytanie , czy kupic kinowe domowe jakieś? Czy ostatnio znalezłem coś takiego jak soundbar i wydaję mi śię że na moje potrzeby wystarczy, nie jestem melomanem, ale lubię czysty dźwięk.
Na sound bar najchętniej wydałbym nie więcej jak 500zł, chyba że tarfił by się naprawdę jakiś "kombajn" to 800zł. Może coś polecicie
 

BLACK_KNIGHT

New member
W tej kwocie do takiego pomieszczenia to bym sobie odpuścił.Dużo lepszy efekt osiągniesz kupując w tym budżecie używany wzmak stereo,kolumny,i trochę lepsze kable i podłączając to do gniazdka słuchawek
 

Borixon

Active member
Bez reklam
W tej kwocie do takiego pomieszczenia to bym sobie odpuścił.Dużo lepszy efekt osiągniesz kupując w tym budżecie używany wzmak stereo,kolumny,i trochę lepsze kable i podłączając to do gniazdka słuchawek

za max 800 zl to wzmak i kolumny beda albo stare albo z bardzo niskiej polki, podlaczenie do gniazda sluchawkowego noe daje tez pelnej satysfakcji gdyz roznej jakosci te wyjscia sluchawkowe sa, na moim Panasie dzwiek z wyjscia sluchawkowego jest bardzo slaby, szumi trzeszczy do bani, wolalbym poszukac jakiegos przetwornika c/a jesli bylbym zmuszony do tego wyjscia.

mysle ze za 500 zl kupisz soundbar, ktory zagra napewno lepiej niz glosniki w tv i nie ma sensu za bardzo kombinowac.
 

arrow998

New member
A jakiś soundbar polecicie ? Chodzi mi żeby był w nim bluetooth i można bylo odtwarzać muzykę bezprzewodowo z telefonu i laptopa. Mówię pomieszczenie dość duże kolo 28m2
 
Do góry