Sony v5610??

Sadzik

New member
Witam, tak jak w temacie, spedzilem caly dzien na patrzeniu w matryce roznych tv i ten model przekonal mnie najbardziej, mowa o 46", wiem ze jest to model ze starej serii, ale poza nim nie znalazlem nic interesujacego, nowe ex500 bez zadnej rewelacji, cenowo v5610 bardzo mi odpowiada, mozna go dostac za 3,5k a nie chcialbym wiecej przeznaczac na tv, standardowo

Jaki sygnał:
Jeszcze nie jestem do konca zdecydowany, prawdopodobnie N`ka, ew. cyfra+

Jaka odległość od ekranu:
2,5-3m

Wielkość:
42-46"?

Wielkość pokoju:
5x3m

Jakie urządzenia do podłączenia:
Dekoder TV, Wii, komputer

Jaka klasa cenowa:
do 3500 PLN, chociaz mozna nadciagnac, ale zal mi troche wydawac wiecej

Więcej oglądasz w dzień czy w nocy:
wieczór i noc

Jakie masz nasłonecznienie pokoju:
małe, okno na wschod, ale ze wstaje ok 12 - to prawie nigdy slonca nie widze

Ile osób zasiada przed telewizorem:
1-2

Co oglądasz najczęściej:
Filmy, seriale, czasem gram na WII

Ma stać czy wisieć:
Jeszcze nie wiem. Wszystko zalezy od tego czy sciana podola.

Pozdrawiam!
 

Ares78

New member
Hmm jeżeli nie jesteś zainteresowany ex500 (chociaż nie za bardzo wiem dla czego bo ciekawy model), to pozostaje tylko v5500 przy założonym budżecie bo na w5500 w wersji 46 calowej nie starczy, a i problematyczna może być ewentualna dostępność. Co do samego modelu to w skrócie jest to trochę uboższa w funkcje wersja w5500, zasadniczą różnicą jest brak układu kompensacji ruchu motionflow oraz oferuje trochę słabszą czerń (a przynajmniej takie są moje obserwacje).
 

Sadzik

New member
Wlasnie przygladalem sie kilku modelom v5500 i V5610 i czern raz byla lepsza tu, raz tu, a obraz wydawal mi sie ciekawszy na v5610, ale to moja subiektywna opinia
 

Ares78

New member
Różnice wynikają zapewne z rożnych ustawień ewentualnie podawanego sygnału/sposoby podłączenia v5610 jest technicznie tym samym modelem co v5500, odmienne są drobne detale dotyczące wyglądu zewnętrznego. Także tutaj nie powinieneś mieć dylematu :)
 
Do góry