Sharp LC42XD1 vs LC42X20E

stoo

New member
Mam mały problem którego Sharpa wybrać?:hmm:LC42XD1 ma chyba wolniejszy czas reakcji.Kontrast LC42X20 jest znacznie lepszy.to mówią opisy tech.ale czy Ktoś miał możliwość porównania tych modeli na żywo?Cenowo niewiele się różnią.Proszę o sugestię.Stoo
 

Airvision

New member
IMO za X20E przemawia:- szybszy czas matrycy- lepszy kontrast- pozbawiony buczenia w porównaniu z 42XD1E (choć nie wiem jak to jest z nimi obecnie)- 3x HDMI- cieńszy/mało waży- no i nowy model ;P co dla niektórych może i ma znaczenie :DBTW. Sam na dniach kupuję ten TV tyle, że 37 calową wersję. Jak będę go miał to napiszę co nieco :p
 
Ostatnia edycja:

mirek74

New member
Witam
Też miałem brać Sharpa z serii XD1E, ale na moje szczęście w momencie, gdy się zdecydowałem na kupno weszła seria X20E. Ja kupiłem 46” tutaj reakcja matrycy taka samy jak w starszym, ale w twoim przypadku nowszy wypada na korzyść, ogólnie ładniejszy wygląd (cieńsza ramka)przemawia także za nowym modelem, 3HDMI, no i jest trochę szczuplejszy, docenimy to, gdy się znajdzie na ścianie. Co do obrazu to nie porównywałem obydwu koło siebie, więc się nie będę wypowiadał, powiem tylko, że z mojego jestem naprawdę bardzo zadowolony. Z mojej strony polecił bym 42X20E.
Pozdrawiam
 

mizarialkor

New member
Airvision napisał:
IMO za X20E przemawia:- szybszy czas matrycy- lepszy kontrast- pozbawiony buczenia w porównaniu z 42XD1E (choć nie wiem jak to jest z nimi obecnie)- 3x HDMI- cieńszy/mało waży- no i nowy model ;P co dla niektórych może i ma znaczenie :DBTW. Sam na dniach kupuję ten TV tyle, że 37 calową wersję. Jak będę go miał to napiszę co nieco :p

Witam
Liczę na opis Twoich wrażeń z zakupu, sam nie mogę się zdecydować czy ma to być Samsung 37M86BD czy Sharp 37X20E. Właśnie 37" interesuje mnie przede wszystkim. Ten rozmiar nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem testująch albo ja oslepłem, bo nie mogę znaleźć nic konkretnego na ich temat .
 

maxx22

New member
Witam Od wczoraj jestem posiwdaczem Sharpa lc42x20e, jak dotąd jestem bardzo zadowolony z zakupu z małym szczegółem. Może ktoś zWas miał podobny problem z tym modelem, mianowicie- posiadam n-ke i wchwili załączenia tunera nic się nie dzieje tzn telewizor nie przełancza automatycznie tylko muszę robić to sam szukając po wejściach ( n-ka podpięta praez hdmi ) Z dvd jest tak samo. Jedynie video które mam podpięte przez scart przełancza sie automatycznie. Nie wiem czy to kwestia ustawien czy poprostu tak jest w tym tv. Jeśli ktoś się orientuje o co chodzi to proszę o pomoc. Ogólnie tv piersza klasa:-D
 
Do góry