Sharp AQUOS FULL HD + odtwarzacz

bana82

New member
Witam
Jestem tu nowy , a i zarazem zielony w temacie.

Zakupiłem telewizor Sharpa 32 Full Hd przed miesiącem, a teraz chciałbym wykorzystać w miarę jego możliwości. Kablówka odpada, pozostaje jakiś odtwarzacz.

Blu rey za drogi na dzień dzisiejszy. Pomóżcie jak najtaniej mogę sie choć trochę nacieszyć z jego rozdzielczości. Może były już jakieś posty na ten temat.

Teraz pojawiły sie odtwarzacze dvd z hdmi i opcja wyświetlania w wysokiej rozdzielczości ile to jest warte ???

Mam laptopa ale on tej już ma dwa latka więc kicha z podłaczeniem.

Możecie podesła mi jakieś linki do sprzetu, który byłby w miare tani i rozsądny na początek.

Za pomoc dziękuję.
 

Voy

New member
Na twoim miejscu polecialbym do najblizszego punktu Cyfry. Umowa na 13 miesiecy, przez 5 miesiecy masz pakiet kanalow HD za darmo, pozniej mozesz je wylaczyc bez konsekwencji. Tylko nie wiem, czy ta promocja nie jest czasem tylko do swiat. Jesli chodzi o odtwarzacz: zapomnij o dvd, ktore wyswietla HD. Nawet z hdmi i upscalingiem hd nie odbierzesz. Blu-ray... To juz lepiej kupic sobie PS3. Roznica w cenie niewielka a mozesz sobie jeszcze pograc. I jedna jeszcze uwage mam. Mysle ze w pierwszej kolejnosci powinienes pomyslec nad dobrym sygnalem antenowym a dopiero pozniej nad telewizorem.
 
Do góry