Samsung PS50C7000

Majestiq

New member
Witam,

Zakupiłem wczoraj ten telewizor.
W sklepie wszystko wyglądało ok, ale jak się teraz przyglądam panelowi gdy tv jest wyłączony,
to nie jest on jednorodny, tylko pokryty cały jakimiś smugami. Najpierw myślałem, że to zejdzie po wyczyszczeniu panelu odpowiednim płynem, ale jednak tak się nie dzieje. Skąd mogły wziąć się te smugi ? Chciałem zaznaczyć, że tv stał w sklepie na ekspozycji, ale raczej nie dłużej niż kilka dni.

Druga rzecz, to to, że przy czerni ekran nie jest jednolity widać dosyć wyraźnie jasniejszy pasek szerokosci ok 1 cm na calej szerokosci tv na wysokosci 3/4, jest to widoczne tylko przy ciemnych scenach, ale jednak.

Moje pytanie jest takie, czy obie te rzeczy są normalne w takich tv i nie ma sobie co nimi głowy zawracać, czy jednak jest to wada produktu i mogę to reklamować ?

Z góry dziękuję za pomoc.
 

adam-ant

New member
Na twoim miejscu wróciłbym do sklepu i poprosił o wymianę, bo z twojego opisu wynika, że na ekspozycji telewizor nabył jakichś nieprzyjemnych wypaleń/powidoków.
Ostatnio mój znajomy miał identyczny problem z Panasonic'iem 50'' G20 w MM. Ale z wymianą nie było najmniejszego problemu (nie odebrali mu też zniżki na egzemplarz powystawowy, mimo iż wymieniał na TV prosto z kartonika).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wygląda na to że myjąc usunąłeś powłokę antyrefleksową i wcale łatwo może nie być .
 

Majestiq

New member
Nie myłem go w ogóle, poza tym na ekranie jest pełno rys, jakaś masakra.
Na szczęście pojechałem przed chwilą do sklepu opisałem sytuację i jutro mam mieć nowy tv :)
 
Do góry