Samsung PS50C6500 vs LG 50K950

Kwachu

New member
Juz dosc dlugo zastanawiam sie nad kupnem TV i moze dlatego znow mam dylemat. Zastanawiam sie nad tymi 2 TV. Niby bylem zdecydowany na C6500 ale jakos bardziej podchodzi mi teraz plazma od LG. Tylko teraz pytanie do znawcow jak ten LG z fimlami .mkv daje sobie rade w porownaniu do C6500. Ogolnie jesli mieli byscie wybierac z tylko tych 2 TV ktory byl by lepszy waszym zdaniem?
 

lesny10

New member
Jako, że ja również rozważam zakup którejś z tych plazm, podłączam się do pytania kolegi.

Ze swojej strony mogę dodać, że po przyglądnięciu się obu modelom w sklepie, LG nieznacznie wygrywa pod względem wyświetlanego obrazu. Pod względem wyglądu LG wygrywa ze wszystkimi ale to nie jest aż tak istotne. Co do możliwości multimedialnych wydaje się, że oba tv są podobne.

Samsung jest sporo tańszy, jednakże martwią mnie opinie użytkowników tego forum co do buczenia tego modelu oraz przypadłości związanej z płynnością obrazu zwaną judger. Ja osobiście tego nie zauważyłem ale być może program, który był akurat wyświetlany nie sprzyjał powstawaniu tego problemu.

Powiem szczerze, że nie wiem co wybrać. Warto wydać na LG PK950 około 5.000 zł?
 

raski

New member
Witam,

Też myślę o tych plazmach. Która będzie lepszym wyborem? A może nie warto tyle płacić i lepsza będzie jakaś tańsza? Dodam, że ważne są dla mnie jak najmniejsze odbicia od ekranu tv.
 
Do góry