Samsung LE40N87BD

Scorpiq

New member
Mam problem z kablem DVi/HDMI. Otóż podłączając komputer z telewizorem mam możliwość ustawienia go w właściwościach karty graficznej (7600GT) lecz na telewizorze nie mogę wejść na źródło HDMI2 (bo ponoć tylko tu nie ma HDCP). Ciekawi mnie to, że komputer widzi telewizor, a telewizor nie widzi kompa. Może macie jakąś recepte na to ?
 

kaleba

Klub HDTV.com.pl
VIP
tv

w ustawieniach sterownika musisz włączyć wyświetlanie obrazu na 2 monitorze ale może sie zdarzyć że tv danej rozdzielczości nie potrafi ustawić.
Zrób tak: wyłącz kompa--> odłącz monitor zostaw podłączony sam tv i on ustawi minimalną rozdzielczosc danego tv, przynajmniej powienie :)
pozdro
 

Scorpiq

New member
No więc podłączam TV do k.graficznej (DVI na karcie-HDMI 2 w telewizorze). W ustawieniach karty graficznej wykrywa mi telewizor, mogę poustawiać wszystko co chcę tylko obrazu na TV nie ma. A żeby ten obraz zobaczyć to muszę na pilocie przełączyć źródło sygnału. No i problem w tym, że czegoś takiego nie ma. W Menu=>Wybierz źródło HDMI są niedostępne. Postaram sie sprawdzić tak jak kolega wyżej napisał
 
Do góry