Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pako, jak będziesz miał Overpass na testy za piątaka, to daj znać, bo na pewno nie dam znowu 200zł, żeby po 15min. okazało się, że mechanika leży i kwiczy, a potem mam się bujać z tym na jakimś olxie z Januszem który się targuje o 2zł i latać w szaliku i czapce po paczkomatach z jakimś gniotem pod pachą ; )
Co innego kupić, dobrze się bawić i pogonić.
Jak gra jest dobra, czyli właśnie taki COD, GTA, Wreckfest, FIFA, czy jakieś Wieśki dla niektórych itp. to się płaci i docenia, gra na półeczce, czy na dysku (ja wolę już) i choćby dożywotnio miała zostać, wiemy za co płacimy. Należy się jak psu buda.

Te skur.. dobrze wiedzą, że nikt nie kupiłby gniota, gdyby wypuścili demo.
Ja za takie oficjalne dema mogę płacić, choćby i po 20zł. Nie muszę łazić, czekać, sprzedawać.
Czy to alle, czy oficjal, bez różnicy.
Mamią dumnymi tytułami, trailerami, człowiek idzie do sklepu, płaci 100-250zł i po 15min. dowiaduje się, że mechanika leży i kwiczy, a sama gra to gniot za który powinni wieszać za jajka.

Jak było z Terminatorem, a takich tytułów mogę wymienić kilkanaście.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja nawet nie znam tych gier co wymieniłeś. Nie tykam się takiego czegoś. Gram przeważnie w duże, sprawdzone tytuły. Chociaż i tu można się naciąć jak np. Shadow of Colossus czy RDR2 :E Zresztą wszystko i tak opiera się o gust i to jakie gry się lubi. Niestety płyta i sprzedawanie na OLX jest ciągle lepszą opcją niż zakup cyfry i utrata tej kwoty na parę minut gry. Zawsze zostaje kod z Allegro, który możesz potraktować jako demo :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
O tym pisze właśnie. Kody, dema, pożyczona gra, zwał jak zwał.
Najpierw jazda próbna, potem nabycie pojazdu. Zupełnie jak z małżeństwem :D
Sprawdzone, pewne tytuły, to co innego. Kupujesz, grasz zadowolony, sprzedajesz z minimalną stratą.
Niszowe, to ruletka. Kupujesz, plujesz sobie w brodę, a potem się bujasz.
Dziękuje, już wystarczająco w życiu wydałem na gnioty.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mam dla Ciebie płytę :wink:
comment_lDNXdhjVrOBNzGm0G5WwJOpqB2d5ihh8.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie miałem, bo zbierałem chyba wszystkie branżowe gazety, podobnie jak demka z Playstation Magazyn, ale ceny zabójcze były, w tej kasie już były pełne 2, 3 gry z giełdy ; )
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kaminska RDR2 świetna gra, gdyby nie budowa to ciągnąłbym online.

Ja nigdy nie bawiłem się w kupowanie tych kont z allegro. Ogrywałem gierki i sprzedawałem ze stratą.

Teraz akcja zostań w domu to może podłącze konsolę i ogram w końcu New Dawn Far cry...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawe, ciekawe. "Prawie" jak pad Elite w XB.
Ps. Piramida, przekaż koledze, żeby w nosie nie dłubał przed telewizorami ; )

[youtube]o_Zu8VXMf_Y[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry