Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Z jedynką jest dokładnie to samo co napisał Armanig. Mechanika kuleje, ale w LIS gra sie dla historii. Jak w GP jest Before the storm to proponuję zacząć od tego. Jest to wprowadzenie do pierwszej części, tylko fabularnie dużo gorsze.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Podobne. Graficznie i mechanicznie dużo gorzej, ale nadrabia fabułą. Pierwszą część dobrze wpominam i za 2 też planuję się zabrać, chociaż czytałem, że wypadła słabiej.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
bo jak dla mnie miało to być walka ze 150 osobami na mapie a lądujesz z glockiem a nie swoim wyposażeniem i zanim znajdziesz jakiś hangar z bronią zwykłą to jakiś zasrany kamper cie odstrzeli, a gdy zginiesz to trafisz do więzienia jak wygrasz to wracasz na mapie a jka nie wygrasz to możesz opuścić gre .. ale jak wrócisz to z glockiem no ale jak cie zabiją to już możesz wyłączyć i wyjść . Czekałem 20 min na wejście do gry a sie okazało że grałem 3 na 3 ... a nie w 150 chłopa .. po lataniu 10 minut szukałem kogokolwiek a zabił mnie kamper z domku ze snajperką wywaloną chyba na maxa.. nie wiedząc skąd.. no ale ty masz glocka...



do batlefilda 4 gdzie nawala sie 30 na 30, jeżdżą czołgi, latają samoloty, helikoptery i jest wojna i przede wszystkim są respawny to cod nawet się nie umywa .... albo ja nie kumam trybu batle royal czy tam warzone w każdym bądź razie taki fortnite dla starszych ... bo też są różowe bronie i koniki jako wisiorki ...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No tak właśnie wygląda battle royal, też mam mieszane uczucia.
Cudujesz, kombinujesz, zbierasz, a kamper cię i tak odstrzeli.
Tam trzeba grać albo ekipą, albo być wprawionym.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze tydzień i będzie sieczka.
Tylko nie zapomnijcie kupić browarów ;)
[youtube]HwUZwIehT5Q[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
TLOU2EE_BEAUTYSHOT.jpg


ghost-of-tsushima-collector-s-edition.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widać,że te napisy lecą z Youtuba :D
Jeśli zaś chodzi o CoD-a,to chyba sobie go przejdę jeszcze raz ;-)

[youtube]e6g9tBxoyDA[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Tylko jest taka różnica, że Ty kupujesz kody, a Piramida je sprzedaje :D

Tak poważnie to nie korzystałem nigdy. Właśnie z tego powodu, że mogą zablokować. Lepiej kupić grę na płycie, przejść i sprzedać ze stratą 0-30 zł. Na używanych często nie traci się ani złotówki. Sam też czasami kupię cyfrową wersję, ale z Argentyny jak jest za parę złotych. Zostało mi trochę salda w ARS :D
 
Do góry