Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co się ruszy, zapisałem się jako alpha tester na latanie, codziennie sprawdzam maile, fotel wygrzany, karta graficzna podkręcona, a tu nic, cisza ; )
 

Seizo

Active member
Bez reklam
[Youtube]v8VPsC4JT2Y[/youtube]

Gdyby ktoś chciał taki motyw to łapcie kod
[Youtube]EPcRvah2EZE[/youtube]

9DEK-PKNG-N445
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale ciekawie odwzorowali niektóre tytuły np. :wink:
[Youtube]PEVO90KGz9o[/Youtube]

Swoją drogą,jeszcze The Last of Us Part II i Ghost of Tsushima i trzeba będzie opychać czwóreczkę :wink:
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Właśnie kupiłem Far Cry 4 za parę złotych z Argentyny. Ograłem kiedyś na PC, a ostatnio FC 3 na One X i przyszła mi ochota na kolejną część. 5tki nie będę już powtarzał, bo przeszedłem niedawno. Będę sobie grał na zmianę ze Szczurami. Potem The Last of Us ponownie i czekam na TLoU2. Nie ma innych tytułów które by mnie interesowały do tego czasu.
Potem sprzedaję obie konsole i biorę PS5. Xa pewnie też kupię jak się trafi jakaś fajna okazja.
 

TasieK79

Member
Szczerze Ci powiem, że nie pamiętam różnic.
Zapewne tam była dodatkowa kustomizacja, jakieś auta i tyle.

Dawno nie odpalałem na dłużej, co prawda ostatnio odpaliłem na chwilę i zauważyłem nowe trasy, świetne, pokręcone, aż specjalnie z braku czasu nie zagłębiałem się we wszystkie, żeby na spokojnie w wolnej chwili pograć i nacieszyć się aktualizacją.
Z tego co już widziałem, robią robotę.
Dzięki za polecenie Wreckfest, idealnie trafiła w mój gust. Fizyka, emocje radość, efekt "jeszcze jednego wyścigu" [emoji3]
Mierzi trochę liczba klatek(gram na PS4 Pro) jest podobno taka sama jak na golasa(30).
Ale sama rozgrywka i cała otoczka rekompensują te niuanse [emoji2957]

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Właśnie kupiłem Far Cry 4 za parę złotych z Argentyny. Ograłem kiedyś na PC, a ostatnio FC 3 na One X i przyszła mi ochota na kolejną część. 5tki nie będę już powtarzał, bo przeszedłem niedawno. Będę sobie grał na zmianę ze Szczurami. Potem The Last of Us ponownie i czekam na TLoU2. Nie ma innych tytułów które by mnie interesowały do tego czasu.
Potem sprzedaję obie konsole i biorę PS5. Xa pewnie też kupię jak się trafi jakaś fajna okazja.

Bierz Bioshocka ;)
[youtube]jlpgBjSu-uQ[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki za polecenie Wreckfest, idealnie trafiła w mój gust. Fizyka, emocje radość, efekt "jeszcze jednego wyścigu" [emoji3]
Mierzi trochę liczba klatek(gram na PS4 Pro) jest podobno taka sama jak na golasa(30).
Ale sama rozgrywka i cała otoczka rekompensują te niuanse [emoji2957]

Dokładnie, to gra typu "touch and go".
Najgorsze, jak jesteś na prowadzeniu i jakiś wesołek pod koniec krzyżuje plany, ale właśnie może o to w tym wszystkim chodzi.
Nie jesteś w stanie przewidzieć finału :)
 

MyszatorRR

New member
Miało być na PS4,a nie na PS3 :-D

Ogólnie ta gra mnie nie interesuje.
Czekam na Resident Evil 3 Nemesis Remake, oraz The Last of Us 2 :krol:

Ale tak zapytam, że o co chodzi ? że gra nie wygląda tak jak animki Pixara ?.
Dzisiejsze gry na PlayStation 4 Pro wyglądają tak przepięknie że nie potrzeba nowej generacji.

Tylko chyba gimbusom już nie pasuje aktualna generacja, bo na You Tube gra już tak nie wygląda
jak podczas grania przed konsolą.

Baranów nie brakuje :fool:
 

Dubek

Member
Bez reklam
Oczywiście, że nowa generacja jest potrzebna. Nie chodzi tylko o grafikę przecież. FPSy, wyższa rozdzielczość, szybsze ładowanie, brak loadingów w czasie rozgrywki, ray tracing, dalsze pole widzenia, lepsze otoczenie. Aktualnie robi się nowy Baldur's Gate i prawdopodobnie nie wyjdzie na PS4 i Xboxa One bo konsole są na tę grę po prostu zbyt słabe.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jak wyżej. Dla mnie warto wymienić konsole chociażby przez krótszy (brak?) czas ładowania. Nic tak nie denerwuje jak długie loadingi.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dzisiejsze gry na PlayStation 4 Pro wyglądają tak przepięknie że nie potrzeba nowej generacji.

Każdy ma inne wymagania ;)
Aktualnie robi się nowy Baldur's Gate i prawdopodobnie nie wyjdzie na PS4 i Xboxa One bo konsole są na tę grę po prostu zbyt słabe.

Taaa i da radę go odpalić tylko na kompie za 5 koła :D
Ja tu nie widzę nic szczególnego graficznie :
[youtube]wG2O17dKO6g[/youtube]
 
Do góry