Ps4 czy warto

MyszatorRR

New member
Pytanie do maniaków gier.

Mam możliwość kupienia kilku fajnych gier na PlayStation 4 Pro. Gry są sprowadzone ze Stanów. Chłopak sprowadził gry ale nie ma konsoli. Kupił tam po okazyjnej cenie żeby troszku zarobić.
Ogólnie gry po około 30 zł za sztukę. I teraz takie pytanie.
Będą działać gry jeżeli konsolę kupiłem tutaj w Polsce ?.

Pamiętam że te starsze konsole " wcześniejsza generacja "miała chyba blokadę regionalną, czy jakoś tak.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
esrb-lou.png
 

TasieK79

Member
Jasne, że grałem. Ponad rok czekałem na wersję konsolową.

Jak tylko docenisz fizykę - nie mam na myśli realizmu, aczkolwiek daje złudzenie takiego, to nie ma się nad czym zastanawiać. Rozpierducha jak za starych dobrych czasów, a jak obczaisz sterowanie, to rywalizacja w wyścigach.



Pograć kilka dni, zrobić przerwę i wrócić podnieść adrenalinę.

To nie jest tytuł w który się gra codziennie, raczej odskocznia.

Daj znać jak będziesz chciał sposób na kasę i lvl, a te potrzebne od odblokowania dobrych fur.
Wreszcie promo na Wreckfesta, pytanie czy brać podstawkę czy jednak wersję deluxe. Jak możesz to looknij na różnice i napisz czy warto dopłacić, thx z góry śliczne.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szczerze Ci powiem, że nie pamiętam różnic.
Zapewne tam była dodatkowa kustomizacja, jakieś auta i tyle.

Dawno nie odpalałem na dłużej, co prawda ostatnio odpaliłem na chwilę i zauważyłem nowe trasy, świetne, pokręcone, aż specjalnie z braku czasu nie zagłębiałem się we wszystkie, żeby na spokojnie w wolnej chwili pograć i nacieszyć się aktualizacją.
Z tego co już widziałem, robią robotę.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie ufam, w sensie, że znowu jakiś fake :D

Narazie nic, na liście są szczury i The Last of Us jeszcze raz, żeby być na świeżo przed premierą drugiej części. Chyba nic pozatym mnie nie interesuje.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kurde mam The Order też. Wtedy z tego "dwupaka" co wysłałeś linka. Muszę sprawdzić, tylko walczę z zapaleniem ucha środkowego i mi pulsuje pół głowy. Jakoś średnio mnie ciągnie do gier przez to :D Sprawdzę w weekend pewnie.
 
Do góry