Ps4 czy warto

Caparzo

New member
Bez reklam
jak słyszę ze mając ps plus masz darmowe gry to serio nie rozumiem tego.. symulator kozy gra...





ja nie chce tych ich durnych pseudo darmowych gier, tylko abonament na siec za 100 zł
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kaminska, opróżnij no Ty skrzynkę lepiej, bo poleciłem Cię tu jako fachowca od amazona sticka i jest pytanie, a zapchałeś wszystko ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Już opanowane. Musiałem wyczyścić wiadomości od Piramidy. Przesyłał mi jakieś screeny jak wbił platyne w Symulatorze Kozy...
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Coś w tym jest. W każdym razie sprzęt mają lepszy niż Sony. Począwszy od jakości wykonania, po wydajność. W nowej generacji też podobno X ma być mocniejszy. Do tego świetny Game Pass, który zawiera naprawdę świetne gry i nowości całkiem szybko się pojawiają jak Metro czy chociażby Rage 2. Niedawno dali nawet GTA V i Wiedźmina 3. Jednak mimo wszystko dla chociażby The Last of Us 2 wybieram PlayStation :D
 

Dubek

Member
Bez reklam
Playstation ma Playstation Now, tyle, żen nie ma tego w Polsce ale działa na podobnej zasadzie co Game Pass w Xboxie. Jak widać po liczbach za sprzedaż konsol nie liczy się tylko wydajność konsoli, PS mimo, że słabsze wydajnościowo, sprzedało się 2x lepiej na świecie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ze względu na gry. Gdyby nie było czegoś takiego jak exy, to wybrałbym Xboxa.


Edit:
30 min Rage 2 za mną :D Musiałem sprawdzić czy napewno mamy 2020 rok, a nie 2010 :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mówiłem ; ) Gearsy to nie są, ale ale...
Mimo, że na pierwszy rzut oka gry dzielą lata świetlne (graficznie), to właśnie Rage2, ma ten specyficzny klimacik graficzny, może docenisz, może nie, ale jak zobaczysz bagna, to zrozumiesz może o czym pisze.
Gearsy są jak Forza, piękne, ale jałowe. Brakuje tej plastyczności, genialnego sterowania jak w Rage2, tu mimo wszystko, wolałem zatrzymać się gdzieś pod koniec na górce i podziwiać widoki, jak ekscytować się ultra dopieszczonymi teksturami w Gearsach.
 
Do góry