proszę o radę jestem laikiem

ramonez

New member
proszę o radę.jestem laikiem.
mam do wydania gdzieś ok.2500zl. i chce kupić 42" tv.po pierwsze nie wiem czy plazma czy lcd?po drugie jakiej firmy?po trzecie full hd czy nie?proszę jak ktoś ma troszkę czasu niech napisze co jest lepsze i na jakie parametry patrzeć.z góry dziękuję i pozdrawiam:blagam:
 

kapsell

New member
Bez reklam
????????

ale jaki masz sygnal, (sd, hd, z plyt dvd) grasz na grach, jaka masz odleglosc, duzo masz slonca w pokoju?
 

digitalus

Banned
nie twierdze ze ferguson 7600 to gorna polka, napisalem ze mozna uzyskac dobra jakosc obrazu.
jesli kogos stac to moze kupic tuner dreambox dm 8000 hd za 4tys zl.
na innych zagranicznych forach dyskusyjnych plazma 37x10y,42x10y jest bardzo wysoko oceniana .uzytkownicy wybieraja wlasnie plazme nie lcd . wkleilbym kilka przykladow ale juz nie mozna podawac takich linkow.
druga sprawa to nie wszyscy kupuja tunery hd tylko zalezy im np na bardzo dobrej jakosci obrazu sd. bardzo dobra jakosc obrazu sd mozna uzyskac wlasnie przez wyjscie component np z tunerow ferguson 7600 lub golden interstar. mam praktyczna wiedze na ten temat bo montuje zestawy satelitarne.
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
katherin ufs 910 to oczywiscie bardzo dobry tuner. chcialem napisac o nim w poprzednim poscie ale cena tez nie jest niska.
 
Ostatnia edycja:

ramonez

New member
ale jaki masz sygnal, (sd, hd, z plyt dvd) grasz na grach, jaka masz odleglosc, duzo masz slonca w pokoju?
bedzie cyfowy polsat lub n jak mniemam ze oto chodzi.poza tym gram raczej na laptopie i prawdopodobnie moze chcialbym cos porobic na nim poprzez tv.odległość do kanapy to ok.3.5m a światło czasami wpada dość intensywnie z lwej strony i świeci do póżnego wieczora co czasmi denerwuje na zwykłym tv(czasem nic nie widać :confused:).dzieki z a zainteresowanie i pomoc.pozdrawiam
 

pierwszy

Banned
gdybym dzisiaj miał kupować tv i miał na niego 2500 pln brałbym co większe czyli 50" samsunga ps-50b430 bądź 50b450, jest dostępny w tych pieniądzach w neonecie i MM zdaje się... imo warto się wybrać do sklepu i go pooglądać*:)
 
Ostatnia edycja:

ramonez

New member
dzięki za radę. choć 50" :))) kolos!!!muszę wybrać sie do sklepu i go ogarnąć w całości.poza tym mam na "oku" panasonica tx 42s10e za 2249zl.wydaje mi sie ze tv dobry a i cena nizła :))) jak sądzicie???decyzja musi zapaść w najblizszych dniach bo żona mnie ponagla... hmmm choc to kupa kasy i pośpiech jest zbędny.pozdrawiam doradców
 
Do góry