proszę o poradę pozdrawiam

pressluk

New member
Witam wszystkich,
mam problem , mam nadzieje że mi pomożecie. Chce kupić TV LCD. Plazmę odrzuciłem z wielu powodow. po prostu jak jak mam zainwestować taką kasę to wolę wybrać bardziej dopracowaną technologię czyli lcd- choć jest to gorsza jakość obrazu. Na początku bralem pod uwagę 3 marki: sony, sharp i samsung. sonego odrzuciłem bo to składak. Zostały sharp i samsung. Interesuje mnie 46 cali. Najpierw podnieciłem się full HD, ale tego nie wykorzystam wiec nie ma sensu( oglądałbym tylko discovery full hd ) na ence. Więc drodzy co radzicie? sharp czy samsung? 46 cali, 5 metrów od tv, najcześniej oglądany tn 24, będzie chodził pod enką, podłaczonyu pod kino domowe yamahy. Pomóżcie! z góry dziekuje za rady.:hmm:
 

jersey

New member
a jesli Sharp to

...najlepszym panaceum na Twój, wynikły z urodzaju lcd, "ból głowy" jest 46" XL2E.
Polecam również, co prawda "tylko" 42", TOSHIBE Z3030 ale tu niech Twoje oczy zdecydują po bezpośredniej konfrontacji topowych "na dzis" modeli i topowych "na dzis", ww. marek.

W sumie mało piszesz do czego bedziesz uzywał TV, z jakim innym sprzetem bedzie wspolpracowal Twoj LCD, jaki budżet, jaka odleglosc i pod jakim kątem bedziesz oglądał etc - to istotne apekty przy wyborze na miarę potrzeb i kieszeni,
mimo wszystko
Życzę Ci właściwego wyboru i udanej transakcji,
 
Ostatnia edycja:
Do góry