Problemy z LE32R8

Bialy

New member
Witam
Mam telewizor Samsung LE32R8 i mam z nim kilka problemów:
-efekt smużenia
-podczas szybszego poruszania sie postaci, tworzy się na ich calym obrysie 2cm łuna (kwadraciki)
-w dalszym tle niektóre przedmioty mają na całej powirzchni zygzaki
mam nadzieje że dosyć jasno i zrozumiale to wytłumaczyłem :).
Próbowałem już kilku ustawień (ale jest tego dużo i nie mam pojęcia do czego niektóre służą) ale efekt jest ten sam pomijając smużenie, którego czasem nie widać.
Kablówke odbieram przez dekoder telewizji UPC.
Czy jest to kwestia ustawień, czy mam coś nie tak z telewizorem?

Proszę o pomoc bo srtasznie męczy to oczy podczas oglądania.
 

podi

New member
problemy z le32 r8

witam
tez mam problemy z moim lcd
podczas ogladania pojawia mi sie od gory do samego dolu migajace kwadraciki jakby czerwone, jest to szczegolnie widoczne na czarnym tle.
nie wiem co robic.
pomocy
 

prosper5250

New member
moi drodzy!
nie kaleczcie telewizorów hd ready sygnałem sd!
platforma cyfrowa rozwiąże wasze problemy i spowoduje że wasze (dobre skądinąd) telewizory odetchną i będą mogły zaprezentować jakość, za którą wywaliliście mnóstwo pieniędzy!
howgh!
na portalu znajdziecie sondę, która platforma jest najlepsza...
do dzieła!
 

prosper5250

New member
LE32R8 chyba nie do końca można nazwać współczesnym telewizorem (aczkolwiek na swoje czasy był znakomity)... przecież to 2 generacje niżej niż mamy teraz... ale może faktycznie przesadzm-handlowcy atakują mnie ciągle nowościami a klienci domagają ich na sklepie... w kwestii problemów wygląda mi to na to:
1) kablówka zwiększyła ilość kanałów i vhl i uhf zaczęły się dusić...
2) śąsiad kupił 50 cali...
3) popraw kabel antenowy
4) kolejny lokator zamówił kablówkę i wzmacniacz nie daje rady w piwnicy...
 
Ostatnia edycja:

podi

New member
ok.
LE 32 R8

mialem go prawie rok i problemy ktore powyzej opisalem migajace czerwone punkty sa nie do naprawienia,choc gosc z serwisu staral sie mnie przekonac ze to sie da naprawic a kompletnie mnie rozbawil twierdzac ze bedzie w stanie naprawic martwy piksel.
teraz czekam na nowy telewizor,bo koszt naprawy to 85% ceny panela.
moge tylko powiedziec ze jesli macie swoj lcd na gwarancji to patrzcie uwaznie a juz bardzo dokladnie przed jej uplywem czy wszystkie piksele sa ok.najlepiej na czarnym tle.
ja bede miec nowy lcd z nowa gwarancja.

pozdrawiam:-D :-D :-D :-D :-D :-D
 

Sand Wraith

New member
Mam pytanie co do wyjścia audio koło HDMI2. Otóż wszystko ładnie grało, aż tu nagle nie ma dźwięku! I nie mam pojęcia jak sprawdzić co jest tego przyczyną. Ktoś wie do czego można podłączyć tego kabla, żeby metodą eliminacji poznać źródło problemu ? I na koniec takie małe pytanie - jakie jest prawdopodobieństwo że spierniczyło się wejście? Znacie takie przypadki?
 
Do góry