Problem z Samsung ps50c530

szakalos4

New member
Witam wszystkich to mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość.
Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga ps50c530, ale spotkały mnie dwa problemy mianowicie kiedy odtwarzam jakiś film z pen driva z napisami, nie wyświetlają mi się polskie znaki typu ś, ź, ć, ż a po drugie napisy mi sie trochę opózniają w stosunku do obrazu (odtwarzając film na pc jest wszystko ok) czy jest jakieś rozwiązanie na te problemy?
 

cactusek

New member
Bez reklam
Tak, zmiana ustawień w menu telewizora podczas odtwarzania filmów z napisami. Temat poruszany wiele razy- polecam archiwum.
 

szakalos4

New member
jesli chodzi o przesuniecie napisów to już tego probowałem ale napisy coraz bardziej sie opóźniają to znaczy ze start filmu i napisy są ok za minute juz napisy opóźniają sie 30 sekund za 2 minuty już 40 sekund za 3 minuty juz 50 sekund. nie wiem o co b pomocy
 

cactusek

New member
Bez reklam
Eh, powinieneś leniuchu jednak zajrzeć do archiwum ale mam dobry dzień to ci napisze:
1. Opóźnień nie bedzie jak sciągniesz napisy w odpowiednim formacie. Ewentualnie przerób plik txt na srt to też rozwiąże problem. Są do tego specjalne programy dostepne na necie.
2. Język napisów zmienia sie w menu tv. W czasie odtwarzania jakiegos filmu wchodzisz w narzedzia i tam szukasz odpowiedniej opcji i zmieniasz jezyk napisów na srodkowoeuropejski.
 
Do góry