Problem z Samsung PS 41C62H.

rekze

New member
Na samym poczatku witam wszystkich poniewaz jest to moj pierwszy post na tym forum, aczkolwiek przeglada je dosc dlugo i namietnie.
Niedawno kupilem wymienionego w temacie Samsunga, wszystko jest ok oprocz jednej rzeczy, mianowicie:
Podczas ogladania TV (nie wazne czy jednego czy kilku kanalow na przemian) i po ustawieniu go na parametry mi pasujace (tzn. zciemnienie, odjecie troche ostrosci, wlaczeniu trybu oszczedzania energii, wlaczeniu uwidocznienia konturow,itp) telewizor co okolo 1h sie "resetuje", tzn. Ekran calkowicie czernieje po czym sie uruchamia (zaznaczam ze tv sie nie wylacza, poniewaz ciagle plynnie slychac glos) i jest na ustawieniu obrazu producenta, tj. DYNAMICZNE (ustawienie obrazu). I teraz moje pytanie czy to jest normalne? Moze to jakas funkcja ktorej nie potrafie wylaczyc, a wy potraficie, a moze to po prostu wada tego TV i musze go oddac na gwarancji?
Czekam na odpowiedz i dzieki z gory
Ośka.
P.S. Jezeli umiescilem poscik w zlym miejscu to przepraszam i prosze o przeniesienie.
 

rekze

New member
Dla zainteresowanych, zadzwonilem do serwisu Samsunga i sie dowiedzialem, ze to nie jest usterka :).
Po prostu kazdy TV w funkcji PLUG & PLAY (tzn. ten model) trzeba przelaczyc na funcje DOM i wszystko jest ok :).
pozdrawiam
Ośka
 

rekze

New member
No nie chce nic mowic, ale mi sie wydaje, ze chlopaki po prostu chca sie czuc potrzebni, wkoncu po cos ten serwis jest.... :p.
 
Do góry