problem z nBoX recorder

totti

New member
Witam. Ostatnio zakupiłem nBOX recorder i wszystko działa w porzadku, niepokoi mnie jedynie fakt, ze po wyłaczeniu dekodera w stan czuwania słyszalny jest szum dobiegający z niego. Nie wiem czy to normalne czy tez może cos sie z nim dzieje. Szum przypomina odgłos włączonego wentylatora. Pozdrawaim.
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Może to też być odgłos pracującego dysku twardego. Jeżeli n-box pobiera jakiś materiał z satelity (np. pozycje filmowe dostępne w VOD) to dysk może pracować nawet w stanie czuwania. Jeśli nic nie ma do pobrania dysk się wyłącza. Przyjrzyj się temu za kilka(naście) dni :)

Pozdrowienia!
 

tybek

New member
totti napisał:
Witam. Ostatnio zakupiłem nBOX recorder i wszystko działa w porzadku, niepokoi mnie jedynie fakt, ze po wyłaczeniu dekodera w stan czuwania słyszalny jest szum dobiegający z niego. Nie wiem czy to normalne czy tez może cos sie z nim dzieje. Szum przypomina odgłos włączonego wentylatora. Pozdrawaim.

U mnie jest to samo a nawet bardziej niż szum bo nbox stoi nad szufladą która dział jak pudło rezonansowe i prócz szumu słychać buczenie.
 
Do góry