problem z lektorem PL po optyku

marecki6

New member
Bez reklam
witam od kilku dni mam problem... temat zaczal sie od xboxa 360 i gry fifa09 , jak wiadomo w grze jest polski komentarz ,po podlaczeniu konsoli kablem optycznym pod kino domowe okazalo sie ze dzwiek komentarza jest wysylany do subwoofera a nie na glosnik centralny... myslalem ze to wina gry ale wlaczylem film dvd i sytuacja jest taka sama ... pomyslalem ze moze to wina kabla componentowego od konsoli albo samej konsoli wiec wlaczylem film na stacjonarnym dvd i podlaczylem kabel optyczny ... sytuacja taka sama czyli dziwek polski leci na sub'a ... czy mopzliwe ze jest ze to wina kabla optycznego czy raczej kino domowe sie skopalo ? dzsiaij jeszcze postaram sie zalatwic drugi kabel optyczny zeby sprawdzic
 

marecki6

New member
Bez reklam
no wlasnie nie za bardzo jest taka opcja poniewaz to jest zestaw z aktywnym sub'em wiec kabel optyczny jest podpiety bezposrednio do sub'a a dopiero on rozprowadza dzwiek na pozostale glosniki ... tez mi cos nie pasuje z tym optykiem ale zostaly mi tylko dwie opcje albo to albo padlo kino
 
Do góry