Problem z Humax iCord

drozd_l

New member
Witam,

Zakupiłem Humax iCord ( o ja głupi... ) i mam problem... mianowicie gdy włączam odbiornik ze "StandBy" nie dekoduje mi kanałów ( mam sam moduł Polsatu ) - muszę ponownie zaimportować listę via USB lub przywrócić ustawienia domyślne, a następnie ponownie wyszukać kanały. Z kanałami niekodowanymi nie ma problemów. W dekoderze jest najnowsze, oficjalne oprogramowanie 1.00.13, wersja loader'a 7.03, producent modułu SmarDTV, wersja oprogramowania POLSAT 1.07.014, wersja systemu 3.32.05, CAK6_D3 1.1.24.B1.18(1.1.1). Antena jest podłączona przez 2 kable ( ustawienia anteny Dwa Kable (takie same) ), sygnał 80/100. W czym może tkwić problem? soft? dekoder? Próbowałem różnych ustawień, ale nic nie pomogło.

Przeszukałem internet i nie znalazłem rozwiązania, a Panom z Sensora niespieszno odpisywać na maile. Będę wdzięczny za każdą sugestie.

Pozdrawiam.
 

Bulsky

New member
witam
troszeczkę to zalezy od tego jak masz skonfigurowany tuner i konwerter, ja mam konwerter do obslugi jednoglowicowcow, uzywam CP, CAM polsatowski, wersje chbya te same, w kazdym razie, dekodowane stacje nagrywasz jak są rozkodowane lub jesli np nagrywasz w stand by, wowczas masz domyslnie rozkodowane. Alternatywa tego jest zakup konwertera do obslugi 2 glowicowcow. Jak masz jakies pytania to smialo, mam taki sam z hdd 320, pozdr.

Nie cytujemy poprzednika
 
Do góry