powłoka antyrefleksyjna - plazma

salo5

New member
Witam!

Noszę sie z zamiarem kupna TV Plazmowego do mojego pokoju.
Pokój ma duże okno i drzwi balkonowe skierowane na południe.

W związku z tym ciagle swieci mi do niego słońce.

Teraz posidam TV Samsung PS42B430, ktory nie ma wbudowanej powłoki antyrelfeksyjnej FilterBright, no i w dzień nie oglda się zbyt komfortowo, bo czasami trzeba opuszczać roletę.

Czy ktoś porównywał działanie TV z Filterbright i bez?


Dlatego prosze Was o odpowiedź drodzy forumowicze o poinformowanie mnie o TV plazmowych z bardzo dobrą powloka antyrefleksyjną o wielkości 42" i full HD tak do 2,5-2,7k.

Chciałbym się rownież dowiedzieć czy z odległości 3,3 można zacząć zastanawiać się nad 46" lub nawet 50"?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam!
 

cactusek

New member
Bez reklam
Na każdym tv nie bedziesz mial komfortu jesli slonce pada ci na ekran i żadne pseudo powłoki nic tu nie poradzą, więc roleta jest jedynym wyjsciem.
Ja mam 2,5-3m i prawie jestem zdecydowany na ekran 50cio calowy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jedyny model który miał dobrą powłokę - to Pioneer.
W Twoim przypadku sprzedaj plazmę i kup LCD. Pisaliśmy o tym wielokrotnie że do nasłonecznionego mieszkania - to lepsze rozwiązanie.
 

conrdd

New member
Mam Panasonica 50S20E ustawionego tak że jedno duże okno jest za nim i dwa z lewej strony. Nie wiem jakiej jakości jest powłoka refleksyjna w tym TV w porównaniu do Pioneera ale daje się oglądać bez zasłaniania żaluzji a i odbić jakoś specjalnie nie zauważyłem. Przy czym mam ustawione Eco - w dzień kontrast TV podwyższa, wieczorem zmniejsza.
 

mil998

New member
W Twoim przypadku sprzedaj plazmę i kup LCD. Pisaliśmy o tym wielokrotnie że do nasłonecznionego mieszkania - to lepsze rozwiązanie.
Kiki jak masz źle doradzać to nic nie pisz, idź najlepiej do forum LCD i tam zostań.
Co do TV jak nie chcesz zapuszczać rolet to bierz LCD tyle, że za 2,5 K to nic ciekawego nie znajdziesz. LCDki dobre zaczynają się od 4 K. To masz 2 wybory, albo plazmę P42S20 za ok. 2,7 K z roletami, albo LCD za 4K+ bez rolet.Wybór należy twój.
 
Do góry