Popcorn Hour

seniorus

New member
Witam serdecznie
Jestem zainteresowanym kupnem popcorna ale ...
1. Czy w końcu DTS jakoś został poprawiony?
2. Interesuje mnie jaki jest odczyt takich plików jak np:
Weeds S04E07 720p HDTV X264-DIMENSION
Stargate Atlantis S05E02 720p HDTV X264-DIMENSION
The Bone Collector Blu-ray 720p x264 HDBRiSe
Dark City 1998 Directors Cut 720p BluRay x264-SiNNERS mkv
Dune 1984 720p BluRay DTS x264-ESiR ...itp itd generalnie jak jest z praktycznym odczytem takich plików z sieci.
3. Czy polskie fonty są w pełni działające czy jakiś problem jednak nadal istnieje
4. Jak wygląda jakościowo odtwarzany film w mkv 720p 1080p ...czy wygląda to jak lepszy divx czy konkret?
5. Czy ktoś może zrobić teścik i pokazać fotki jak sprzęt ogólnie się sprawuje?
6. Doczytałem się na www, że szykowana jest wersja A110 ...jak przypuszczalna data ? ktoś wie ?
 

Lord Rayden

New member
Pytałem w Human Media (Wrocław). Mówią,że może za 2 miesiące. Podobno próbne egzemplarze będą rozsyłane do dystrybutorów. Cena ma być wyższa od A100 czyli wyższa niż 700 zł (w HM). Ale niższa niż ich inny produkt, jakiś NMT...
 

seniorus

New member
hmm no ja w sumie dopiero niedawno zauważyłem, że jest jakaś firma, która sprzedaje popcorna na terenie Polski ...ja chyba poczekam też aż 110 preorder stanieje bo troche dużo ;) ...
 

seniorus

New member
dzięki ;)
Bardziej mi chodziło o generalnego dystrybutora na Polskę...bo na stronie popcorna nie dojrzałem ;)
no własnie ten 110 fajna rzecz będzie ciekawe bo sata :) i już coś lepiej ...fajnie pracują chłopaki nad softem ...ale jakby walnęłi wymysł polski ....czyli TXT to już niezły wypasik...chociaż odtwarzanie mkv już dla mnie jest wypasem ..;)

pozdrawiam
 

Lord Rayden

New member
Generalny dystrybutor na Polskę... To chyba nie ten sprzęt. To raczej niszowy import. Część forumowiczów zaopatruje się przecież na Zachodzie i na Wschodzie w swoje Popcorny. Ale Pixmania i Human Media sprzedają PH.

Coraz bardziej daje się zauważyć,że TXT a jeszcze w formacie MPL2 to też polska specjalność. Wszystko co z Korei, Chin, ma SRT, SSA i tego typu formaty.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
szkoda ze tak malo info jest, jak widac cena sie trzyma jak tu czytam, wiec taniej nie bedzie, powiem ze sie przygladam temu od paru dni, w szczegolnosci interesuje mnie podlaczyc do TV HD i odtwrzac pliki z kamery mts i tez vob,divx z napisami i HD x264 matroska, jak to smiga i jak z update soft
 
Do góry