Pomoc w wyborze sprzętu.

timejt

New member
Witam.

Mam wielką i serdeczna prośbę, żeby ktoś, kto się zna, konkretnie doradził mi sprzęt jaki zakupić do chaty. Kupiłem mieszkanie, remont itp,itd i chce od razu kupić porządny sprzęt w miarę możliwości na mój portwel. Chciałbym się zmieścić w 2000 zł.
Z tego co zdążyłem się zorientować to chciałem zakupić taki sprzęt :dvd bluray 3D yamaha bd-s473,
amplituner yamaha v-377 oraz głosniki onyx 200.
Ogólnie chodzi mi no wiadomo, blueray,dvd,3d, bluetooh itp. A najważniejsze żeby było dobre, czyste brzmienie i konkretny basik.

Wszystkie uwagi wezmę sobie do serca. Przeglądalem allegro i były tam jakieś gotowe zestawy ale jak już wspomniałem nie znam sie, a szkoda wywalić 2k zł tylko dlatego, że człowiek się do końca nie zna.

Czekam na odpowiedzi :bober:
 

mors111

Active member
Bez reklam
no cóż , szału za 2 koła nie będzie , od tego zaczynają się w miarę grające same amplitunery
kolumny też słabiutkie , brak suba w kinie w połączeniu ze słabym amplitunerem , słabo to widzę

na początek może i dla mało wymagającego starczy ,ale brak suba ....
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
jak juz do 2 tys.,to Pioneer ampl. VSX-329 + Bluray BDP-170, Teraz trzeba dobrac kolumny za te pozostale 900 zl, troche slabo ale popatrz na allegro...
 

timejt

New member
Dziękuję :)

Kupiłem mieszkanie w bloku zaledwie 55m, więc nie wiadomo jaki sprzęt mi nie jest potrzebny. Dlatego proszę mi doradzić "coś" do max 2.5 tyś zł. Byłbym wdzięczny. Chodzi mi o dvd bluray 3d i zgłośniki,
 

Geronimo zx

New member
Dziękuję :)

Kupiłem mieszkanie w bloku zaledwie 55m, więc nie wiadomo jaki sprzęt mi nie jest potrzebny. Dlatego proszę mi doradzić "coś" do max 2.5 tyś zł. Byłbym wdzięczny. Chodzi mi o dvd bluray 3d i zgłośniki,

Jak wzrosla cena to moze warto wziac ampli pionner vsx-424 model wyzszy posiada juz mikrofon do kalibracji i jest troche bogatszy od poprzednika.Uzywalem vsx-329 z glosnikami amtech 009(wlasciwie od tego zaczalem-okazyjnie kupilem),ampli troche ubogi a glosniki niestety tragedia :niewiem: bas pudelkowy itd.Co do glosnikow to moze taga harmony tav-606 zmiescilyby sie w twoim przedziale cenowym.Co do bluray to z pewnoscia odradzam pioneer bdp-170,uzywam go a wlasciwie jutro pakuje w pudelko i zwracam do sklepu.Problem z nim jest taki ze wogole nie komunikuje sie z pilotem,musze stac bardzo blisko zeby sie posluchal,a wlasciwie to z takiej odleglosci ze moglbym juz korzystac recznie z panelu przedniego(moze tylko moj model) Jezeli ci sie nie spieszy to daj sobie lekko na wstrzymanie,dozbieraj gotowki i kupisz cos co juz ucieszy ucho :lol: (NOWE LUB DOBRE UZYWKI) chcialbym ci oszczedzic tego co przechodzilo wiele z nas kupujac cos tanszego a pozniej szybko przechodzac na inny zestaw.To jest tylko moja podpowiedz nie musisz sie nia wcale sugerowac,zrobisz jak uwazasz. POZDRAWIAM
 

dzudzu9

New member
Jakbym miał do wydania 2,5k na nowy zestaw to celowałbym w coś takiego:
- Amplituner (starsze modele, ale można jeszcze dostać w dobrej cenie):
- Onkyo TX-NR525
lub
- Pioneer VSX-528
- Głośniki:
- Taga TAV-606 5.0
lub
- Jamo 426 HSC 3 + Jamo Sub 210 lub Taga TSW-90
- Bluray: jakiś za 200-300zł, na pewno nie więcej.
 
Do góry