połączenie LCD z PC

CBHD

New member
Witam
Chciałem połączyć TV LCD32 HD Redy cale Philipsa z PC'tem. Do TV podłączyłem euro złącze, a z drugiej strony kabla były 3 złącza: S-video, jack i chich. Do mojej karty graficznej Radeon 1300pro podłączyłem S-video, a jacka do karty dźwiękowej. Chinch nie pasuje do kompa.
Dźwięk jest OK i jedyny problem jest z obrazem, a dokladniej obraz jest czarno-biały. Co można zrobić zeby obraz na TV był w kolorze.
 

kostecki7800

New member
Pewnie jest to przyczyna kabla. Poruszaj jakos tym euro zlaczem na boki. ja bym juz nimi nie podlaczal tylko zakupil jakis Komponent lub kabel HDMI-DVI najlepiej z filtrami.

pozdrawiam
 

wolvier

New member
CBHD napisał:
Witam
Chciałem połączyć TV LCD32 HD Redy cale Philipsa z PC'tem. Do TV podłączyłem euro złącze, a z drugiej strony kabla były 3 złącza: S-video, jack i chich. Do mojej karty graficznej Radeon 1300pro podłączyłem S-video, a jacka do karty dźwiękowej. Chinch nie pasuje do kompa.
Dźwięk jest OK i jedyny problem jest z obrazem, a dokladniej obraz jest czarno-biały. Co można zrobić zeby obraz na TV był w kolorze.
To jest sygnał SVHS, standardowo na euro będzie szary,musisz w ustawieniach zmienić rodzaj na SVHS (euro svhs lub podobne), jeżeli nie masz takiej opcji, musisz podłączyć bezpośrednio do gniazda svhs w tv (powinno być).
 
Do góry