Polączenie 42LG3000 - PC

AdamAGP

New member
Witam wszystkich serdecznie.
Miałem podłączony TV CTR do komputera kablem s-video-euro obraz no nie był rewelacyjny. Teraz kupiłem 42LG3000 i na tym samym połączeniu obraz lata, rozjeżdża się na TV - ustawione jako Klon, GeForce 440mx, próbowałem zmieniać PALe ale na każdym tak jest. Oczywiście chcę kupić kabel D-sub, ale chciałęm zobaczyć jak na tym kablu będzie. Jak powiniem to ustawić?

Kupować jakiś przełącznik do kabla d-sub czy lepiej po porstu zamieniać wtyczki w karcie?
 

bandzlor

New member
Spróbuj zmienic rozdzielczosc, u mnie byly takie problemy jak na klonie mialem ustawiona za duza rozdzielczosc. A prubowales ustawic np DualViev?
 

AdamAGP

New member
Tak, tak próbowałem różne rozdzielczości, taktowanie na DualViev też próbowałem i ciągle było to samo... godzinę temu znowu postanowiłem popróbować i się skończyło ponowną instalacją sterownika:)

Olewam ten kabel na s-video ( na ctr nawet nie był za dobry obraz) to był kabel domowej roboty z resztą:)

Próbowałem na kablu na d-sub i obraz był ok tylko przesunięty trochę w lewo. Ogólnie to nie problem, bo w sterowniku są opcje do tego. Musiałem też zmienić taktowanie na 60hz i rozdzielczość na 1360/768. Tylko, że za każdym razem jakbędę chciał skorzystać z TV to będę musiał wszystko ustawiać, tam w nvidia są jakieś profile ale probówalem zapisać nowy i nic się nie pojawiało. Jest na to jakaś dobra metoda?
Kabel będę chyba zamieniał z monitora na tv. Czy może lepiej jakiegoś przełącznika poszukać?
 
Do góry