Podłaczenia LCD do Kina domowego

papys

New member
Witam posiadam kino domowe SAMSUNG HT-TX35 oraz telewizor SAMSUNG LE32T5 i trace pomału cierpliwość bo nie udało mi się podpiąć tak by dźwięk z TV był na kinie. Proszę o pomoc
 

Attachments

  • DSC04121.JPG
    DSC04121.JPG
    70,2 KB · Wyś: 392
  • DSC04124.JPG
    DSC04124.JPG
    78,8 KB · Wyś: 1480

papys

New member
radzique napisał:
a TV wyjście słuchawkowe ma ?
Jeśli tak to zostaje tylko kabel jack-2xchinch do kina.


ma wejscie tv sluchawkowe a powiedz mi bo jestem laikiem gdzie dokladnie je podpiac bo probowalem juz wszystkiego:(
 

radzique

New member
Może ręki sobie uciąć nie dam, ale myśle że myk z euro będzie działał też dobrze. Wystarczy ustawić na przejściówce "out" i pójdzie. Sam nie wierzyłem, dopóki się nie przekonałem, ale może zależeć od samego tv.
 

pawek

New member
Crasher a kogo masz na mysli ?


P.S> Spawdzilem u siebie i na euro jest wyjscie audio .Dziala to nie najgorzej i wydaje sie lepszym rozwiazaniem niz mini jack -2rca.
 

pawek

New member
Zmusiles mnie do zniesienia tv z sypialni (crt) do salonu .8)A le przynajmniej spawdzilem i na obydwu jest ten sam obraz i dzwiek .
 

crasher

New member
Wy mnie tez zmusiliscie do kolejnego podejscia (TV <--> TV) tym razem z lepszym kablem euro i o dziwo zaskoczylo wiec zwracam honor, wczesniej testowalem na noname ;)
 

pintr

New member
pewnie nie chodzi o to ze był no name tylko o to ze są różne rodzaje kabli euro(pełne z 21 pinami , i okrojone ,ale nie wiem ile mają pinów ) i na tym pełnym wszystko będzie działało
 
Do góry