Plazma PS58C6500 vs 60PK550

bambelas

New member
witam

Szukam telewizora 55-60 cali w cenie do 6500zl (czym wiekszy tym lepszy). Ze wzgledu na cene zastawnawiam sie nad modelami Samsung PS58C6500 (6500zl) lub LG 60PK550 (5500zl). Prosze podpowiedziec jaki model wybrac, czy warto doplacic 1000zl do samsunga mimo mniejszego ekranu?
Moze polecicie jakies inne modele w tym przedziale cenowym - wolalbym 60 cali ale jak znajdzie sie model 55 ktory zachwyca parametrami i jakoscia pewnie dam sie przekonac :)
z gory dziekuje za wszelkie rady lub sugestie

pozdrawiam
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Jeżeli to ci pomoże w wyborze to mam lg50pk950 i jest naprawdę świetnie.jeśli chodzi o pk550 to dobrze wypada w testach i ma same dobre opinie użytkowników,ale niestety nie ma powłoki antyrefleksyjnej i w dzień się będzie kiepsko prezentować.
 

bambelas

New member
a jesli chodzi o zywotnosc LG ? boje sie ze wydam 5500 i zaraz po wygasieciu gwarancji telewizor padnie... z tego co mi mowiono samsung jako firma jest duzo pewniejsza... co o tym sadzicie
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Zawsze możesz wykupić 5-letnią gwarancję.No i mieć na uwadze że są to nowe panele,po za tym jakoś nie mogę się doczytać żeby miały większą awaryjność lub żywotność od innych marek.Dodatkowym atutem lg jest dwukrotnie mniejsze zużycie prądu.Radzę ci więcej poczytać na temat obu modeli bo 60'' to nie byle zakup i masz naprawdę trudny wybór.
 
Do góry