Plazma, plazma a może LCD??

baq172

New member
Witam,

Chce kupić telewizor, poszukałem poczytałem i mam 3 warianty:
- Panasonic 50g20, Lg 950 lub Samsunga le46c750.

Telewizor będzie podłączony pod komputer, sygnał cyfrowy z karty DVB po HDMI do tv. Pokój słabo nasłoneczniony, telewizor będzie stał w salonie. Czasem pogram na xbox 360, ale głownie będzie użytkowany do oglądanie kanałów SD jak i HD. Samsunga dodałem ze względu na 200 Hz, technologia 3D będzie tylko dodatkiem do niego. I tu mam też pytanie, jak wygląda czerń na samsungu? Czy jest duża różnica w normalnym użytkowaniu między 100 Hz a 200 Hz. Samsungi buczą, i ogólnie słabo się reprezentują na tle konkurencji, ale zachęca mnie wysokie odświeżanie. Co myślicie o tym Samsungu, warty jest wyboru z pośród tych trzech telewizorów. Dodam że jestem użytkownikiem Samsunga ps50a551 i buczenie po prostu mnie wykańcza:D Może ktoś miał podobny dylemat, może ktoś porównywał te telewizory? Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
 

baq172

New member
Heh ok rozumiem:D, Dużo czytałem na temat panasa, no i kurcze wydaje się odpowiedni do moich wymagań. Z drugiej strony Lg z tego co tu piszą ma mniej powiedzmy "defektów" niż Panas. Z trzeciej strony g20 lepiej sobie radzi z powidokami
 

privmw

New member
ja też wybierałem między PK950 i G20... wygrał ten co w podpisie :) co do opisywanych defaktów Panasa to na razie żednego nie stwierdziłem... a mając O!playa pominąłem multimedialność PK950...
 

baq172

New member
Mi osobiście multimedialność nie jest potrzebna w tv i tak będzie podłączony pod komputer. Wciąż jednak ciekaw jestem jak sobie radzi 200 Hz w normalnym użytkowaniu.
 

baq172

New member
Zamówiłem g20 na redcoon, teraz jest weekend pewno przyjdzie w piątek:) dostępna była wersja ES będzie pasował pod lodówkę heh dzięki wszystkim za pomoc, jak dojdzie to podzielę się wrażeniami
 

baq172

New member
Ehh tv piękny, cichy i jak na razie bez wad:) HD bajka, SD skaluje świetnie. Teraz mam pytanie, wersja softwara mam 2009-10300 i nie wiem czy robić upa, bo przeczytałem że jakiś kolega miał problem z sygnałem z radeona, nie było obrazu, co w moim przypadku tv byłby nie użyteczny, czy wiadomo coś w poprawie tej kwestii? I czy mogę prosić o dobre i sprawdzone ustawienia na THX, bo tylko tego ustawienia obrazu używam? Z góry dzięki i g20 es rządzi:)
 
Do góry