plazma/lcd 40/46

Pawlik1994

New member
odległość od ekranu: 3-4m
jak słońce świeci w pokoju- tylko czasami świeci słońce, ale można zasłonić, nie jest to problem
Jak duży jest pokój - 25 m2
jaki masz obecnie telewizor - 32 Samsung samsung ws-32z316v (popsuty)
jakie programy najczęściej oglądasz - Wszystko po trochu, ale teraz będzie masa filmów
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem - Telewizor jak się go koło 8-9 włączy to często cały dzień z krótkimi przerwami do 22-23 chodzi
preferowana wielkość telewizora - 40-46
preferowana marka - brak
czego nie lubisz w telewizorach -
jakie urządzenia będą podłączone - PC/dysk zewnętrzny
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń - 95% telewizja 5% filmy z PC rzadko jakaś gierka z kompa
jakimi złączami - no obecny to do kompa podłączony był przez s-video (tragiczna jakość), a teraz będzie to zależało od TV. Na grafie mam DVI, nie wiem czy telewizory są wyposażone w te wejście. Wiem, że są przejściówki z DVI na HDMI. No i do tego USB musi być na dysk.
jaki masz sygnał - zwykły z anteny, żadnej cyfrówyki nie mam
ile programów HD - 0
ma stać czy wisieć - stać
jaka klasa cenowa - 2500-3000 jak będzie coś ciekawego to rodzice powiedzieli, że dopłaca max 3500zł

Ja osobiście jestem za plazmą, jeśli LCD to tylko z LED, ale najlepiej podświetlanymi w całości, a nie tylko krawędzie, a nie wiem czy dostane w takiej cenie cokolwiek. Jeszcze fajne są te nowe Sharpy z dodanym Y za 3500zł chyba już można dorwać, ale czy one się opłacają?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pełne podświetlenie ma Sharp 40 Le 705 ale Usb nie podłaczysz
dysku.
Z Plazm masz 42 g20 - ta ma.
Jeśli do Sd to dobry wybór
Z LCD jeszcze 42zv635
 
Do góry