Plazma do PS3 i PC, 50% granie 50% filmy

RavenFHD

New member
Witam, siedze na ps3 więc nie będę się zbytnio rozpisywał. Potrzebuje plazmy ok.42'' do 2k , telewizor ma być przeznaczony do grania na ps3 w HDready i Full HD a także filmów BR, nie będzie na nim oglądana telewizja. Mój pokój raczej ciemny moge zrobić z dnia noc ;). Telewizor koniecznie musi mieć odświerzanie 100hz bo smurzenia nie strawie. Chcę z tych 2k wyciągnąć jak najwięcej i bardziej preferował bym Full HD. Co byście poradzili forumowicze ?
 

don111

Banned
z plazm zostaje jedynie Panasonic 42S20, jak głównie gry to lepiej kup LCD, obraz niekoniecznie lepszy ale nie będziesz się martwił o powidoki - w tym budżecie mały input lag i dobry obraz ma Toshiba 40XV733
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli wolisz ostry wychodzący z ekranu obraz - to lcd.
Jeśli wolisz łagodny kinowy to plazma.
Jeśli 50% czasu do gier to jest duża możliwość powstania powidoków.
I najważniejsza sprawa Input lag do grania.
Prezentowaliśmy w strefie INput Lag
021_P1190825.JPG


022_P1190826.JPG


023_P1190827.JPG

Np na grze pinball jeśli masz duże opóźnienie to sobie nie pograsz.
 
Ostatnia edycja:

RavenFHD

New member
jeśli wolisz ostry wychodzący z ekranu obraz - to lcd.
Jeśli wolisz łagodny kinowy to plazma.
Jeśli 50% czasu do gier to jest duża możliwość powstania powidoków.
I najważniejsza sprawa Input lag do grania.
Prezentowaliśmy w strefie INput Lag
Np na grze pinball jeśli masz duże opóźnienie to sobie nie pograsz.

na tym telewizorze po prawej obraz bardziej mi się podoba , jest wyraźnie ostrzejszy i widać że ma lepsze odświerzanie bo nie smurzy , jest to lcd czy plazma ? i wole jak najmniejszy input lag bo gram raczej w FPS
 

RavenFHD

New member
no stary jesteś geniuszem skoro smużenie wypatrzyłeś na statycznym zdjęciu........

samochód jest w ruchu tak ? telewizor ma słabe odświerzanie i przy akcji w tym wypadku szybka jazda ekran się rozmazał i czemu aparat miałby tego nie uchwycić ? Wracając do tematu , jak na razie jestem przekonany do P42S20 ma ktoś jakieś inne propozycje?
 

Hal9000

New member
Jeżeli zależy ci na brak smużenia to oczywiście plazma dużo lepsza od LCD. Możesz więc bez problemu brać tego Panasa S20. W tej kwocie idealny wybór.
 

RavenFHD

New member
mam jeszcze jedno pytanie, nie wiem gdzie kupić telewizor. Byłem w saturnie i stał S20 42" tyle ze LCD i to za 2800 , plazmy nie było. Znacie jakieś tanie i zaufane sklepy ? mogą być internetowe..
 

RavenFHD

New member
znalazłem super promocje S20 tyle ze 50 cali za 2959zł , dobra oferta czy w cenie 3k dostane coś lepszego ? Mój budżet zwiększył się do 3k :)
 

maxoff

New member
W "ELECTRO WORLD" w łodzi ( w innych miastach pewnie też) TX-P42S20 za 2333zeta.
Kupiłem w sobotę 30 października.
W sklepach internetowych niewiele taniej a musiał bym czekać na wysyłkę i nie miał bym go od ręki. Druga sprawa to że jak różnica jest nie wielka to wolę kupić w jakimś dużym "molochu" na miejscu gdyż w razie jakiś problemów z TV łatwiej jest mi reklamować sprzęt gdybym chciał skorzystać z opcji "NIEZGODNOŚCI TOWARU Z UMOWĄ"....
 
Do góry