Plazma 50 cali z filtrem antyodblaskowym

kisu

New member
Witam

Szukam wlasnie plazmy (koniecznie 50 cali) i z tego co widze kazdy liczacy sie producent wnajnowszej generacji telewizorow (2010) wyrzucil z tanszych serii filtr antyodblaskowy ktory dla mnie jest absolutnie kluczowy (jasny pokoj). Jaki polecilibyscie TV majac na uwadze takie cechy:

1. Filtr antyodblaskowy
2. Cena
3. Zucycie pradu (funkcje energy saving)

Pozdrawiam
 

cactusek

New member
Bez reklam
z tanszych to tylko samsung C550 lub C530, potem dlugo długo nic i dopiero Panas G20 ale też nie ma jakiś rewelacji w bardzo jasnych pokojach.
 

Piopio

New member
Tanie Samsungi nie mają filtra antyodblaskowego. Dopiero seria 7 i 8 ma.
LG od PK750 też ma filtr.
Panasonic G20 w nasłonecznionym pokoju ma spore odbicia.
Obawiam się, że nawet najlepszy filtr w jasnym pokoju plaźmie nie pomoże.
Za to wieczorem - rewelka.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Oj chyba wiem czy ma czy nie ma bo go miałem w domu. To że nie jest to super wypasiony True Black jak w wysokich modelach to może i prawda ale świetnie spełnia swoje zadanie. Nie ma porównania do panasa S20 czy tam LG pk350 lub pk550. Nie ma żadnych odbić w srodku dnia jak i przy mocnym wieczornym sztucznym oświetleniu. Akurat ekran i szyba w tym Samsungu był bardzo ok, model ten ma inne wady ale na pewno nie odbicia.
Wystarczy sobie obejrzeć swoje odbicie przy wyłączonym telewizorze w panasie S20 i Samsungu C550 i bedziesz widział który telewizor sobie z tym radzi a który nie. w Samsungu zobaczysz rozmyte mleczne odbicie a w S20 bedziesz mogł nawet zrobić makijaż jak w dobrym lusterku.
 
Ostatnia edycja:

Cinek23

Member
U mnie gdy tv 50C6500 jest wyłączony w dzień, to widać odbicie salonu, jednak po włączeniu jest niemal idealnie, choć w moim przypadku słońce aż tak bardzo nie wpada do salonu. Co do porównania do C550, to nie wiem czy obraz jest lepszy czy taki sam, ja zdecydowałem się na C6500, ze względu na wygląd i te bajery właśnie, a obraz uważam, że jest naprawdę super.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Ekran i paramtetry obrazu są bardzo podobne. Ten dodatkowy tysiac za C6500 w sumie jest chyba tylko za troche inną obudowe i pare bajerów.
 

cassey

New member
Dzięki za odpowiedzi, a chciałbym Was jeszcze zapytac o jedną sprawę, mam nadzieję że nie za duzo tych pytań :)
Jak się ma plazma sama 50 c 6500 do poprzedniego modelu 50 b 650 głównie jezeli chodzi o jakość obrazu? Pytam trochę z ciekawości bo b 650 jest już chyba nieosiągalny ale trafiłem ostatnio na forum na kwestie dotyczące "szarej bieli", takiego jakby przytłumienia obrazu w b 650 czego nie miał model niższy b 550. Czy c 6500 ma podobnie, tzn obraz jest bardziej przygaszony?
 
Do góry