Pioneer VSX-323k

collider

New member
Bez reklam
nie znam się na amp więc pytam się was o radę :) gdybyście mieli z PC problem to mógłbym pomóc więc tak ostatecznie na jaki się zdecydować bo nie wiem ile kasy mam zbierać

Najpierw odpowiedz sobie na pytanie czego oczekujesz od ampka. Czesto jest tak, ze ktos kupuje wypasiony model a potem nie korzysta z połowy funkcji albo oglada film raz na ruski miesiac. Ten wspomniany tu Pioneer VSX 923 moze to i "dosc", ale jednak nadal godny polecenia amplituner. Obecnie mozna go kupic w bardzo fajnych cenach a jest naprawde dobry. Zreszta masz ograniczony budzet wiec tez nie wymagaj od sprzetu w tej cenie cudow.
 

sta6ek

New member
Jesli temat nie jest zamkniety to chcialbym poruszyc temat tego amplitunera.
Mianowicie mam taki w domu, nie uzywany jeszcze bo to swiezy prezent a skoro prezent to nie wypada sie go pozbywac (tym bardziej ze od bliskiej osoby) choc widze nie zbyt pochlebne opinie, to bede na nim cos montowal w najblizszym czasie.
Pytanie brzmi jaki zestaw glosnikow do niego podpiac.
- Budzet na ten cel nie jest zbyt duzy - bo jedynie : 500zl
- Moj pokoj ma 20m kwadratowych.
- Glowny cel to: filmy(nie musi byc 5.1, moze byc stereo - az taki kinomaniak to ja nie jestem) , gry przygodowe, mecze w tv a czasem muzyka (tylko czasem bo glownie sluchawki katuja moja glowe) ale oczywiscie chcialbym jakies fajne brzmienie w tej muzyce uzyskac.
Czy jest mozliwosc w takiej cenie cos wyskrobac? czy lepiej chwile poczekac (miesiac , dwa ) i odlozyc troszke wiecej pieniazkow (+-300-500zl )
Jesli chodzi o jakies pozyteczne dane to jedyne co moge dodac to fakt ze mam karte dzwiekowa creative zx. Na allegro zauwazylem cos takiego (jamo-s426-hcs3 f) ale pojecia nie mam jak sie to ma do reszty sprzetow w takich granicach cenowych.
To moj pierwszy post na forum takze prosze o wyrozumialosc :)
 

sta6ek

New member
a moze najpierw kupic jakies konkretne dwa tylne a potem dokupic fronty(subwoofer calkiem pozniej) ? bo z tego co widze na forum to bardzo duzo ludzi kieruje sie ku temu rozwiazaniu. Tworzac rozne mixy glosnikowe ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry